Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Raul Meireles Fenerbahçe'deSON DAKİKA: TRANSFER - Fenerbahçe, Chelsea'den Raul Meireles ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.Ntvspor
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdiorta saha sorununu çözdüler ama aykut kocaman sorununu çözmeden iş olmaz
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya BildirdiBence ortasahalarına ilaç olmayacak.
 
Cevap: Raul Meireles Fenerbahçe'deCristian baroni den bir tık iyi ama aykut hoca onu sol bekte iyi değerlendirir :D
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdivalla üzüldüm . bu adamı fenerbahçede göreceğim için..
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya BildirdiFener klasikleri, Cl maçından önce transfere ihtiyacımız yok derler. Elenirler, transfer 'istifaaooaoaoa' der, hemen bir transfer yapılır. Öten kuşlar susturulur.
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya BildirdiHe artık ezilmeye mahkumsun, kariyerin de bitti ayrıca. Buradan Katara falan gidersin.
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya BildirdiBence iyi futbolcu ama Emre ve ya Appiah gibi katkı veremez. Baroni tarzı bir futbolcu. Futbolcuyu analizden öte taraftara acıyorum.Senelerdir Azize yönetimi gerizekalı yerine koyuyor şu taraftarı. Spartak maçında oynasa belki şikeciler turu geçecekti. Bunların derdi başarı falan değil taraftara emzik vermek.

Şimdi koyun taraftarın 1-2 ay sesi çıkmaz. Çok yazık çok..
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya BildirdiHayırlı olsun rakiplerimizin güçlenmesini her zaman isterim ligin kalitesinin artması bizim için avantajdır bence avrupa adına ...Zaten ne kadar güçlenirlerse güçlensinler aziz ve aykut olduğu sürece bize rakip olamazlar :yenieek:
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdiiyi transfer. chelsea agir mal
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya BildirdiAziz Yıldırım daha bi 10 yıl götürür, arkasına alır bu kadar taraftarı. Onların gücüyle hükümete baaak seçim var.. deyip suçunu kapattırır. Adamın derdi başarı olsa şimdi mi alır la
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya BildirdiMeireles : "Şampiyonlar liginde oynamak için Fenerbahçe'yi tercih ettim. Küçüklüğümden beri Fenerbahçeliyim zaten Portekizde herkes Fenerbahçeli.. Galatasaray'a karşı gollerimi sıralayacağım. Aziz Yıldırım babam gibi, saygılar.." :tiphat:
 
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya BildirdiHakkını verelim iyi transfer, kendisini hiç sevmezdim ama kaliteli oyuncu gerçekten. Ama oyuncuda vizyon yokmuş Avrupa Ligi ne la amele.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt