Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Raul Meireles Fenerbahçe'de

SON DAKİKA: TRANSFER - Fenerbahçe, Chelsea'den Raul Meireles ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Ntvspor

Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi

orta saha sorununu çözdüler ama aykut kocaman sorununu çözmeden iş olmaz

Bence ortasahalarına ilaç olmayacak.

Cevap: Raul Meireles Fenerbahçe'de

Cristian baroni den bir tık iyi ama aykut hoca onu sol bekte iyi değerlendirir :D

valla üzüldüm . bu adamı fenerbahçede göreceğim için..

Fener klasikleri, Cl maçından önce transfere ihtiyacımız yok derler. Elenirler, transfer 'istifaaooaoaoa' der, hemen bir transfer yapılır. Öten kuşlar susturulur.

He artık ezilmeye mahkumsun, kariyerin de bitti ayrıca. Buradan Katara falan gidersin.

Bence iyi futbolcu ama Emre ve ya Appiah gibi katkı veremez. Baroni tarzı bir futbolcu. Futbolcuyu analizden öte taraftara acıyorum.Senelerdir Azize yönetimi gerizekalı yerine koyuyor şu taraftarı. Spartak maçında oynasa belki şikeciler turu geçecekti. Bunların derdi başarı falan değil taraftara emzik vermek.

Şimdi koyun taraftarın 1-2 ay sesi çıkmaz. Çok yazık çok..

Hayırlı olsun rakiplerimizin güçlenmesini her zaman isterim ligin kalitesinin artması bizim için avantajdır bence avrupa adına ...

Zaten ne kadar güçlenirlerse güçlensinler aziz ve aykut olduğu sürece bize rakip olamazlar :yenieek:

iyi transfer. chelsea agir mal

Aziz Yıldırım daha bi 10 yıl götürür, arkasına alır bu kadar taraftarı. Onların gücüyle hükümete baaak seçim var.. deyip suçunu kapattırır. Adamın derdi başarı olsa şimdi mi alır la

Meireles : "Şampiyonlar liginde oynamak için Fenerbahçe'yi tercih ettim. Küçüklüğümden beri Fenerbahçeliyim zaten Portekizde herkes Fenerbahçeli.. Galatasaray'a karşı gollerimi sıralayacağım. Aziz Yıldırım babam gibi, saygılar.." :tiphat:

Hakkını verelim iyi transfer, kendisini hiç sevmezdim ama kaliteli oyuncu gerçekten. Ama oyuncuda vizyon yokmuş Avrupa Ligi ne la amele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt