Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[TABLE="width: 100%"]Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Lille Spor Kulübü ile Moussa Sow transferi için görüşmelere başlanmıştır.

[/TABLE]
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdidiger konu niye kapatildi dedim bende ;)

tam yazdigim andasu sawun garip istegi neymis goresen?
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiKume dusmeyecegi boylelikle aciklanmis oldu.. Bir yerlerden garanti almadan bu kadar maliyetli birini almazlardi..
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiTam da UEFA ile görüşmenin olacağı gün KAP'a bildirim falan insan işkilleniyor..
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdisizin dediğinize gelirsek küme düşme yok ,o zaman avrupayıda unutun. : ) 8 yıl annemizin liginde oynayacağız ne güzel : )sowa gelecek olursak gösteriş peşindeler : )
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiBu herif 2-2,5 milyona küme düşecek takımda oynar mı? Avrupa'ya 3-4 sene gidemeyecek takımda oynar mı? Fener 12 milyonu çöpe atar mı?
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiBabayı alır falan diye dalga geçmeye gerek yok demişdim. Malesef bu transfer bitti. Sowu aldılar. Bizde Shaqiri ile nedekar uğraştık isek onlarda haftalardır Sowla uğraşıyordu. Asıl önemli nokta şu, şike ile suçlanıyorlar hala yüksek meblaya transfer yapıyorlar. Ya şike yapmadık diye mesaj veriyorlar. Yada bir yerlerden garanti aldılar. MAA isvicreye gitti. Kesin onu arayıp görüşmeden bilgi almışlardır.
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiBu transfer gerçekleşirse net olarak Şikebahçe kümeye düşmeyecektir.Ülkenin çivisini çıkartanlar utansın.
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiBen böyle transferlerin bizden başka bir takıma gelmesinden gocunmam,hatta hoşuma gider,ligin kalitesi artar ama malum durumlardan dolayı insan ister istemez kıllanıyor.Bunca olay sanki hiç yaşanmamış gibi davranıyor adamlar.Yalnız alırlarsa güzel bir kapak yiyeceğimi de söyleyim,geçen iyi dalga geçiyordum anca Saw serisinin Dvdlerini alırlar falan diye:)
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiYöneticileri Twitterdan Kap'a bildirilmeden yazmıştı birşeyler bunun bir yaptırımı yok muydu? Buarada bence sadece göz boyamak bu Kap'a bildirmek falan..
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdidemek ki tff ile el ele verip düsmeyeceklerini kararlastirdilar.artik türkiye'de futbolun tamamiyle öldügünün belgesidir.
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiBu konuda iki senaryo geliyor aklima;1. Bu gerizekalilar hala sucsuz olduklarina inaniyorlar ve bugünkü MAA-Uefa görsümesinin sonucuna göre Sow'a imza attirmayi planliyorlar.2. MAA bunlara kesinlikle düsmeyeceksiniz dedi ve bir garanti verdi onlara, o yüzden bu kadar maliyetli bir transferi yapabiliyorlar.
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdibu nasıl oluyorda adam alabiliyor ya.hani bunlarda para yoktu.sahtekar heriflleer...:mad:
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiBu konuda iki senaryo geliyor aklima;1. Bu gerizekalilar hala sucsuz olduklarina inaniyorlar ve bugünkü MAA-Uefa görsümesinin sonucuna göre Sow'a imza attirmayi planliyorlar.2. MAA bunlara kesinlikle düsmeyeceksiniz dedi ve bir garanti verdi onlara, o yüzden bu kadar maliyetli bir transferi yapabiliyorlar.kesinlikle 2.senaryo.....
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdiİyi futbolcu alırlarsa kötü ( dermişim ) , bu arada küme düşmeyecekleri belli olmuştur , büyük paralarla Sow 'u almaya çalıştıklarına göre.
 
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a BildirdiSon dakika;

Fenerbahçe, Lille Kulübü ve Moussa Sow ile anlaştı. Transfer bugün açıklanacak.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt