Fenerbahçe Neto'yu Transfer Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Neto'yu Transfer Etti

500 kiralama, satın alma opsiyonu 3, kendisine 2.3 verilecekmiş sanırım. İstatikleri fena durmuyor, Portekizli olması soru işareti, olup olacağı en iyi ihtimalle idare etmek olur.

500 kiralama, satın alma opsiyonu 3, kendisine 2.3 verilecekmiş sanırım. İstatikleri fena durmuyor, Portekizli olması soru işareti, olup olacağı en iyi ihtimalle idare etmek olur.

ben hic duymadım izlemedimde lakin fenere seri stoper lazımdı cünkü skretel tank gibi agır bu cocukta agırsa eger yandılar

cünkü ligte hızlı forvet yada kanatları olan takımlar 2 calımda geciyorlar

Neustadter bundan iyi gibi geldi bana :) mexika maçını hatırlıyorum sadece şimdi bende ama. Zenite çok izledim de öyle alıcı gözle izlemeyince dikkat etmiyorum işte. Mexika maçında vasat bulmuştum açıkçası ama pek idaası olmayan maçtı o yani.

Piyasa değeri 3 milyon. 29 yaşında olan stoper için çok az değer biçilmiş

Son düzenleme:
Valbuena'yı biz almış olsak ve bu performans ile oynasa bizim transfer iyi ama Valbuena pek iyi çıkmadı falan derdik muhtemelen. Adamların diğer yaptığı transferler berbat durumda olduğundan Valbuena iyimiş gibi duruyor ama Lens'i ararlar uzun vadede
Ben beğeniyorum valbuena yı şahsen. Fransa Milli takımında da beğenerek izlemiştim. Aynı adam değişen bir şey yok ama tek başına da ne yapacak ki.

Lens ile kıyaslamak yanlış buluyorum. Çok farklı tarzda oyuncular. Bunlardan hangi futbolcuyu istersen soran olsa tek bunu söylerdim mesela. İkinci isimde yok.

Neto'ya gelince bildiğim bir oyuncudur. Hakan Balta'nın stoper versiyonudur. 3-4 maç kadroya alınmadığı olur kimse Neto neden yok demez. Anadolu takımları ayarında bir topçudur. Ayağına hakimdir ama stoperde olması gereken özelliklerin bazıları zayıftır. Markaj, top kapma gibi. Hızı fena değildi en son 2-3 sene içerisinde müthiş bir şekilde yavaşlamadıysa, pozisyon alma konusunda sıkıntıları olduğunu hatırlıyorum. Bence bariz şu özelliği güçlü diyebileceğim hiçbir yanı yok Mesela Maicon geldiğinde çok net Hava Topu,Markaj,Serbest Vuruş,Güç-Dayanıklılık ve Agresiflik en önemli özellikleri demiştim.

Çok vasat transfer bence

Gomez, Paletta, Neto hepsi Fenerbahçe için çok vasat isimler nasıl bu duruma düştüler anlamak zor Rakiplerin Maicon'u,Pepe'yi alıyor sen bu isimlerle ilgileniyorsun ve gidiyorsun içlerinde en kötüsünü getiriyorsun.

Ben beğeniyorum valbuena yı şahsen. Fransa Milli takımında da beğenerek izlemiştim. Aynı adam değişen bir şey yok ama tek başına da ne yapacak ki.

Lens ile kıyaslamak yanlış buluyorum. Çok farklı tarzda oyuncular. Bunlardan hangi futbolcuyu istersen soran olsa tek bunu söylerdim mesela. İkinci isimde yok.

Valbuena'yı bende beğeniyordum ama eski halinden eser yok bide çok yük biniyor adama. Lens ile kıyaslamadım zaten Lens gibi dikine oynayan kanat oyuncuları varken sola içeriye giren Valbuena'yı, sağa düz adam Dirar'ı aldılar onun etkisini sağlayamayacaklardır

Şike olmadıkça Fener ilk 3'e hayatta giremez.

Eğer girerlerse de bilin ki 100% şike dönmüştür bu sezon.

sent via GSC

Üst Alt