Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu

Cevap: Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu

Emniyet tarafından "DELİLLENDİRİLMİŞTİR" ibaresiyle sabitlenmiş bir suçunuz var. Eğer TFF gerekli cesaretle gidemezse tabi ki UEFA'ya şikayet edeceğiz, konuyu "Vatan Millet Sakarya" olayına çevirmeyin. Tamamen Fenerbahçe denilen kulübün pisliğini bütün Türkiye'ye mâl etmeyeceğiz.

Arkadaşım kusura bakmada ''Emniyet tarafından "DELİLLENDİRİLMİŞTİR" ibaresiyle sabitlenmiş bir suçunuz var.'' derken bildiğin saçmalamışsın.

Senin emniyetinin delillerini, mahkeme isterse delil olarak görmeyebilir bile,neyin sabitlenmiş suçu bu.mahkeme kararı çıkmadan, suçlular 'şunlar,şunlar,şunlar' denmeden kimsenin suçu sabitlenmiş olmaz.Kanun bu.

Bak İsviçre mahkemesi platiniyi paşa paşa çağırıyo mahkemesine,ifadesini almaya..Platiniyi 'kişisel' olarak çok büyütüyorsunuz gözünüzde.Yine söylüyorum uefa platini ninin çiftliği değildir.

Uefa suçlu,emniyet suçlu,savcı suçlu,devlet suçlu,federasyon suçlu,cemaat suçlu,size şikeci diyenler suçlu ama Aziz Yıldırım suçsuz öyle mi?

Uefanın feneri men etmesi lehinize mi aleyhinize mi önce bunu bi düşünün.UEFA men etmese fenerasyon güle oynaya gönderecekti sizi şampiyonlar ligine.Sezonun yarısında iddianame açıklandığı zaman bu sefer de federasyonu suçlayacaktınız neden bizi gönderdiniz diye.Eğer şike varsa ki olduğu kabak gibi ortada,UEFAnın verdiği karar Fenerbahçenin lehinedir.Artık Uefayı,federasyonu suçlamayı bırakın da gerçekten şike yapmış olabilir miyiz diye bi düşünün.Cemaatin oyunu,illimuniatinin oyunu gibi saçma sapan fikirlerden kurtulmadığınız sürece daha beter dibe batacaksınız.Suçu kendinizde arayın bi kere de.

Bu davadan fenerin temiz çıkacağını düşünüyorum ve uefanın feneri men etmesini aleyhimize bi hareket olarak görüyorum.

Ben şunu anlamıyorum zaten kabak gibi ortada olan nedir?

Neye dayanarak 'aa evet bak bu şike' diyebilyorsunuz? ortada deli gibi bilgi kirliliği var.3-5 telefon kaydı sizi yanıltmasın.onlar mahkemede delil bile sayılmıyor.somut olarak nedir bu deliller bi göremedik..Onca yalan dolan şeyler çıktı.yok emenike para videosu fln..hani nerde ? hani 19 maçta şike? kaç futbolcu içerde ? kim yaptı bu 19 maçta şikeyi? soru bitmez.cevap olmadıktan sonrada soru sormanında hiç bir anlamı olmaz..

Bu klüp bu sureçten dibe batarak değil güçlenerek çıkacaktır.Zaten hepimiz yaşayarak göreceğiz.

kes len....

at gözlüğümüz yok bizim ... sizin gibi dünyaya şike mafya para gözüyle bakamıyoruz...

gerekirse UEFA FİFA neresi varsa harekete geçireceğiz... onlarda siz kuşlara gçeirecek...

Evet biz şikayetimizi TÜRK klüpleri için yapacağız ama siz TÜRK klubü değilsiniz..

Futbolun pisliğinin karanlık yüzünün mafyanın şerefsizliğin yüzüsünüz...

Ne oldu yavaş yavaş girmeye başlayınca acıtmaya mı başladı ?

Sana verecek cevabım yok benim.Önce düzgün konuşmasını öğren.

Her neyse sonuçta bunlara ceza verilmeyecek değil mi? Düşme kalksın, hapis cezası kalksın falan filan. Para için haysiyetini satan federasyon ve kulüpler birliğinin çoğunluğu varken uefa yaptırımı olmadan zerre ceza almaz şikeciler.

Bu davadan fenerin temiz çıkacağını düşünüyorum ve uefanın feneri men etmesini aleyhimize bi hareket olarak görüyorum.

Neye dayanarak 'aa evet bak bu şike' diyebilyorsunuz? ortada deli gibi bilgi kirliliği var.3-5 telefon kaydı sizi yanıltmasın.onlar mahkemede delil bile sayılmıyor.somut olarak nedir bu deliller bi göremedik..Bu klüp bu sureçten dibe batarak değil güçlenerek çıkacaktır.Zaten hepimiz yaşayarak göreceğiz.

Gol atmama karşılığı bi oyuncuya para verilmesi,fiziki takibinin yapılıp telefon konuşmalarıyla ve savcılıkta yapılan İTİRAFla desteklenmesi delil değil midir sence?

Neye dayanarak 'aa evet bak bu şike' diyebilyorsunuz? ortada deli gibi bilgi kirliliği var.3-5 telefon kaydı sizi yanıltmasın.onlar mahkemede delil bile sayılmıyor.somut olarak nedir bu deliller bi göremedik..Bu klüp bu sureçten dibe batarak değil güçlenerek çıkacaktır.Zaten hepimiz yaşayarak göreceğiz.

Bir spor adamının bir spor adamını arayarak tarlalar sürüldümü,ekinler baş verdimi tarzı konuşmasından ne anlam çıkarıyorsun

Yatırım amaçlı arsa almış imar geçmesinimi bekliyorlar sence?

Telefon kayıtlarının delil teşkil etmemesinden kendinizi savunmayın,bunlar ne maksatlı konuşuldu izah edebiliyormusunuz

Kaldıki spor hukuku için yeterli doneler

Neyse kafanızı yormayın

Bu hafta İbb ile maç var,Semih e söyleyin biraz mamalasınlar zor maç

Yada Emre nin menegeri şaka felan yapsın

Telefon kaydı delildir gerekli izinler alındıysa. Şimdi ne desek boş. Mahkeme iddianameyi kabul eder/etmez. O zaman konuşulur.

Beyler sırf fenerbahçe inadınız yüzünden saçmalamayın nolur.insan gözüyle bakın biraz olaya çıkarın şu sarı kırmızı at gözlüklerini.. platini daha suçu sabitlenmemiş kurum/kişiyi herkese suçluymuş gibi gösteriyor.bu dünyanın dört bir yanında suçtur.normal olarakta fenerbahçe dava açıyor. .uefa platini nin çiftliği değildir

Asıl problem yarın öbür gün iddaanamede bjk ve ts nin adı geçerse o zaman başlıcak.uefa nın çok kolay diş geçirebildiği,kurallarını yaptırabildiği bir Türkiye var.tüm türk klüplerini uefa kupalarından men ettiğinde ağlarsınız burda.

hadi şimdi gidin uefaya mail atın.Türkiye yi şikayet edin.

hadi yaaa bi insana tecavüz eden biri türkiyede sırf zengin diye ceza verilmiyorsa, sadece türk diye insan hakları mahkemesine şikayet etmiyecekmiyiz. Benim için aziz yıldırımın bir tecavüzcüden farkı yoktur çünkü türk futboluna tecavüz etmiştir.

Telefon kaydı delildir gerekli izinler alındıysa. Şimdi ne desek boş. Mahkeme iddianameyi kabul eder/etmez. O zaman konuşulur.

Kimse bu konuşmalar olmadı demiyor,yada burda şu ima edildi demiyor

Telefon konuşması delil değilmiş

İtiraf suç sayılmasa

Toplu katliam yapsan itiraf etsen,kayıt yok belge yok diyip serbest bırakıcan demek adamı ,masakt yasada boşluk olsun

Kaldıki spor hukukunda şikenin kanıtı için noter tastiğine gerek yok!!!!!

Şu masumiyet karinesi denilen şey Ceza Hukuku ile ilgili bir terim değil midir ? Federasyon ve UEFA olayı Disiplin Soruşturması açısından incelemekte. Yani bu tür soruşturmalarda masumiyet karinesi ilkesi kapsam dışında kalıyor benim bildiğim.

Arkadaşım kusura bakmada ''Emniyet tarafından "DELİLLENDİRİLMİŞTİR" ibaresiyle sabitlenmiş bir suçunuz var.'' derken bildiğin saçmalamışsın.

Senin emniyetinin delillerini, mahkeme isterse delil olarak görmeyebilir bile,neyin sabitlenmiş suçu bu.mahkeme kararı çıkmadan, suçlular 'şunlar,şunlar,şunlar' denmeden kimsenin suçu sabitlenmiş olmaz.Kanun bu.

Bak İsviçre mahkemesi platiniyi paşa paşa çağırıyo mahkemesine,ifadesini almaya..Platiniyi 'kişisel' olarak çok büyütüyorsunuz gözünüzde.Yine söylüyorum uefa platini ninin çiftliği değildir.

Mahkemeye gizlilik kararı konmasını isteyen Fenerbahçe, sonra "hani deliller, neden yayınlanmıyor?" diyen de Fenerbahçe taraftarı. Zaten ben mahkemece delillendirilmiştir demedim, emniyet delil kabul etmiş demek ki ceza hukukuna aykırı yaptırımlar VAR.

Adamı tabi ki çağıracaklar, dokunulmaz değil sonuçta. Söylediklerinin doğruluğunu kaldıramıyor olmanız adamı diktatör de yapmaz. Bugüne kadar onlarca defa hayal kırıklığı yaşadınız, bir kez daha yaşayacaksınız, bunu sen de şikeci kulübün de çok iyi biliyor.

Neye dayanarak 'aa evet bak bu şike' diyebilyorsunuz? ortada deli gibi bilgi kirliliği var.3-5 telefon kaydı sizi yanıltmasın.onlar mahkemede delil bile sayılmıyor.somut olarak nedir bu deliller bi göremedik..Onca yalan dolan şeyler çıktı.yok emenike para videosu fln..hani nerde ? hani 19 maçta şike? kaç futbolcu içerde ? kim yaptı bu 19 maçta şikeyi? soru bitmez.cevap olmadıktan sonrada soru sormanında hiç bir anlamı olmaz..

Bu klüp bu sureçten dibe batarak değil güçlenerek çıkacaktır.Zaten hepimiz yaşayarak göreceğiz.

Delillerin mahkeme heyeti tarafından kabul görmemesi Fener'in şike yapmadığını mı gösteriyor peki? Böyle bir algı var da son zamanlarda... Ses kayıtlarından şike yaptığı ortaya çıkarsa ve mahkeme de bunu "delil" olarak kabul etmezse, bu sadece Aziz Yıldırım'ın işine yarar, Fener'in değil.

Şu masumiyet karinesi denilen şey Ceza Hukuku ile ilgili bir terim değil midir ? Federasyon ve UEFA olayı Disiplin Soruşturması açısından incelemekte. Yani bu tür soruşturmalarda masumiyet karinesi ilkesi kapsam dışında kalıyor benim bildiğim.

Spor hukuku ile ceza hukuku niye farklı?

Mahkemenin sonucunu bekleyeceksen?

Futbol hızlı ilerleyen bi oyun,hafta hafta gün gün,dakika dakika

Delilleri al hadi savunmanıda al suçlu de suçsuz de

Mahkeme sonuçlansa bile sene sonunu bekleyeceğim demek

Masumiyet karinesi değil,oryantal dekoder karinesidir
Feneri kurtarma karinesidir

Delillerin mahkeme heyeti tarafından kabul görmemesi Fener'in şike yapmadığını mı gösteriyor peki? Böyle bir algı var da son zamanlarda... Ses kayıtlarından şike yaptığı ortaya çıkarsa ve mahkeme de bunu "delil" olarak kabul etmezse, bu sadece Aziz Yıldırım'ın işine yarar, Fener'in değil.

Çok yaşa

eceli gelen köpek cami duvarına işermiş bunlarınkıde o hesap

şu iddianame çıksada herkes görse neyin ne olduğunu platini ye dava açmak arı kovanına çomak sokmak gibi birşey amatöre kadar yolları var

Gol atmama karşılığı bi oyuncuya para verilmesi,fiziki takibinin yapılıp telefon konuşmalarıyla ve savcılıkta yapılan İTİRAFla desteklenmesi delil değil midir sence?

Evet itiraf lazım..Savcının elinin boş olduğunu buradan anlıyoruz zaten.Günlerdir muhalefet ne kadar adam varsa çağırdı ifadesini aldı.Savcı ne t bir şekilde itirafcı aramaktadır fakat kimseden itiraf edecek bişey bulamamıştır.Bulsaydı ortalık çoktan yıkılırdı zaten.

Bir spor adamının bir spor adamını arayarak tarlalar sürüldümü,ekinler baş verdimi tarzı konuşmasından ne anlam çıkarıyorsun

Yatırım amaçlı arsa almış imar geçmesinimi bekliyorlar sence?

Telefon kayıtlarının delil teşkil etmemesinden kendinizi savunmayın,bunlar ne maksatlı konuşuldu izah edebiliyormusunuz

Kaldıki spor hukuku için yeterli doneler

Neyse kafanızı yormayın

Bu hafta İbb ile maç var,Semih e söyleyin biraz mamalasınlar zor maç

Yada Emre nin menegeri şaka felan yapsın

Bunun hesabını Aziz Yıldırım sorgusunda,ifadesinde vermiştir heralde.

Farkındaysak herkes farazi konuşuyor.Kimsenin bildiği net bişey yok.Herşey varsayımlarla ilerliyor.Ama infazlar net ve kesin çok ilginç değilmi? :)

hadi yaaa bi insana tecavüz eden biri türkiyede sırf zengin diye ceza verilmiyorsa, sadece türk diye insan hakları mahkemesine şikayet etmiyecekmiyiz. Benim için aziz yıldırımın bir tecavüzcüden farkı yoktur çünkü türk futboluna tecavüz etmiştir.

Elimizi vicdanımıza koyupta konuşalım.Ortada varsayılan suçtan dolayımı şikayet ediyorsunuz? Yoksa fenerbahçe ezeli rakip,ezeli düşman olduğundan dolayımı? Aziz Yıldırım'ın Türk futboluna kattığı onca şeyin birinden tek kelime bahsemiyorsunuz ama ? Ha size kalsa hiç bir şey yapmamıştır dimi ?

Evet itiraf lazım..Savcının elinin boş olduğunu buradan anlıyoruz zaten.Günlerdir muhalefet ne kadar adam varsa çağırdı ifadesini aldı.Savcı ne t bir şekilde itirafcı aramaktadır fakat kimseden itiraf edecek bişey bulamamıştır.Bulsaydı ortalık çoktan yıkılırdı zaten.

Bunun hesabını Aziz Yıldırım sorgusunda,ifadesinde vermiştir heralde.

Farkındaysak herkes farazi konuşuyor.Kimsenin bildiği net bişey yok.Herşey varsayımlarla ilerliyor.Ama infazlar net ve kesin çok ilginç değilmi? :)

Elimizi vicdanımıza koyupta konuşalım.Ortada varsayılan suçtan dolayımı şikayet ediyorsunuz? Yoksa fenerbahçe ezeli rakip,ezeli düşman olduğundan dolayımı? Aziz Yıldırım'ın Türk futboluna kattığı onca şeyin birinden tek kelime bahsemiyorsunuz ama ? Ha size kalsa hiç bir şey yapmamıştır dimi ?

Kaos kargaşadan başka ne kattı yahu?

Burda kimseyi kışkırtmak,provake yapmak niyetinde değilim yanlış anlaşılmasın.Tartışmak hoşuma gidiyor :)

Üst Alt