Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu

Cevap: Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu

Aziz Yıldırım'ın Türk futboluna kattığı onca şeyin birinden tek kelime bahsemiyorsunuz ama ? Ha size kalsa hiç bir şey yapmamıştır dimi ?

Aziz Yıldırım Türk Futboluna puştluktan başka hiçbir şey katmadığını 3 Temmuzda açık açık beyan etmedi mi?

Aziz yıldırım Türk futboluna hile hurdadan başka hiç bir şey katmamıştır ezeli rakıple alakası yok ortada haksız kazanç haksızlık hatta emek hırsızlığı var savcı itirafcı arıyormuş ne adamsınız :D

Boşverin renktaşlar...

Bir Atasözü ile bitirmek istiyorum.

"İt ürür , kervan yürür."

Evet itiraf lazım..Savcının elinin boş olduğunu buradan anlıyoruz zaten.Günlerdir muhalefet ne kadar adam varsa çağırdı ifadesini aldı.Savcı ne t bir şekilde itirafcı aramaktadır fakat kimseden itiraf edecek bişey bulamamıştır.Bulsaydı ortalık çoktan yıkılırdı zaten.

Evet İ.Akının suçunu kabul edip 2 gün metriste kaldıktan sonra kendi isteğiyle(!) ifadesini değiştirmesi normal bi olay değil mi?Hangi gerizekalı işlemediği bi suçu itiraf eder sen bunu bi açıkla önce.

Yönetim acil sağda solda tesis yapsın yaylaya ovaya

Şikeyi mübah kılıyor anladığım kadarı ile

Evet İ.Akının suçunu kabul edip 2 gün metriste kaldıktan sonra kendi isteğiyle(!) ifadesini değiştirmesi normal bi olay değil mi?Hangi gerizekalı işlemediği bi suçu itiraf eder sen bunu bi açıkla önce.

E ibrahim akının savcının baskısıyla! (medyada buda çok fazla yer aldı) itiraf,daha sonra ifadesini dğiştirmesini neden sorgulamıyorsun?

Sizi anlıyorum ben normal olarak taraflı bir yaklaşım gösteriyorsunuz.taraf olduğunuz için size doğru gelen yönden bakıyorsunuz..Haklısınızda.Çünkü insan reaksiyonu bu yöndedir.bişey diyemicem.

E ibrahim akının savcının baskısıyla! (medyada buda çok fazla yer aldı) itiraf,daha sonra ifadesini dğiştirmesini neden sorgulamıyorsun?

Sizi anlıyorum ben normal olarak taraflı bir yaklaşım gösteriyorsunuz.taraf olduğunuz için size doğru gelen yönden bakıyorsunuz..Haklısınızda.Çünkü insan reaksiyonu bu yöndedir.bişey diyemicem.

Savcı Akın ın sorguda bulunan avukatınıdamı baskı altına almış?

Biz tarafmışız sen nesin?

Bunca adam bunca teknik takip kayıt Aziz Yıldırıma kıllık olsun diye yapıldı değilmi?ok

Burda kimseyi kışkırtmak,provake yapmak niyetinde değilim yanlış anlaşılmasın.Tartışmak hoşuma gidiyor :)

Tartışırken elmalar ile armutları birbirine karıştırıyorsunuz ama! Kimse "A.Y. idam edilsin, bugün itibariyle hakim karşısında suçludur, olay bitmiştir, gün yüzü görmesin, suç sabittir" gibi bir yaklaşımda değil. Olsa bile bu ayrı bir şey TFF'nin yapacağı DİSİPLİN SORUŞTURMASI ayrı bir şey.

Kim hangi cürretle, hangi kanuna, hangi vicdana dayanarak TFF'nin disiplin soruşturması ile Yüce Türk Adaleti'nin vereceği ve hapis yaptırımı olan bir kararı bir tutabilir???? Neden bu iki olayı birbirine bağlıyorsunuz? (sebebi belli: yırtmak için)

TFF'nin alacağı karar için suçun sabit olması, 1. derece delillerle kanıtlanması, mahkemenin karar vermesi falan GEREKMİYOR. Mahkemeye gerek bile yok. MAA ve tayfasında biraz vicdan varsa (şerefi falan geçtim) bir-iki dialogunu okuduğu bu telefon konuşmalarından sonra FB'yi düşürür! Etik kurul tarafından da şike yapıldığı kanaatinin var olduğuna dair bir RAPOR VAR. Bunların hiçbirinin devam etmekte olan adli soruşturma ile ilişkisi olmak zorunda değildir!

Günlerdir yapılmak istenen bu iki birbirinden bağımsız olayı tek olay gibi göstererek kamuoyunu yanıltarak bu işten yırtmaya çalışmak!

Serkan balcı resmen şike teklif ettiler dedi budamı cemaat oyunu

şimdi siz sütten çıkmış ak kaşık olduğunuzamı inanıyorsun??

3 maymunu oynamaya devam o zaman...

Beyle Aziz Yıldırım iyilik timsali,sütte leke var Aziz de yok.(!)

Beni hiç bir savcı ve mahkeme Emenike olayında fener-trabzon-karabük ve emenike'nin suçsuz olduğuna inandıramaz. Emenike transfer olacağı için fener maçında, fener maçında oynamadığı için de trabzon maçında oynamadı. Karabük de baskı altında kalarak boyun eğdi.

Sivas maçında kalecinin yediği 2 golde de kesinlikle sıkıntı var. Aziz yıldırım'ın mahmut özgener ile olan diyaloğunda bjk başkanı ve Sn. Işın ÇELEBİ hakkında sarfettiği sözler de, aynı amaç için mücadele ettiklerinin KANITI'dır. Kim bilir TFF'nin tesir edebildiği hangi unsurlar fb lehine kullanıldı. Bunları yapabilmek için telefon kaydına, evrağa ve delile bile gerek yok. Görevini bilen tff başkanı yazılı ya da telefon talimatına gerek duymaz.

Mahmut özgener'in hala dışarıda olmasını anlayamıyorum. Görevi devrederken yürüyecek hali yoktu. Şimdi köşesine çekilmiş olan biteni gülerek izliyordur.

neyse amatör kümeye düşsünler de temelli kurtulalım şu eziklerden

Savcı Akın ın sorguda bulunan avukatınıdamı baskı altına almış?

Biz tarafmışız sen nesin?

Bunca adam bunca teknik takip kayıt Aziz Yıldırıma kıllık olsun diye yapıldı değilmi?ok

Neden yanlış anlıyorsunki beni.Doğru tarafsınız.e bizde tarafız aksini iddaa etmedimki :) Normal değilmi zaten?

Sadece, taraf olunduğu için herkes kendi işine gelen çerçeveden baktığını söylüyorum yanlışmı ?

Tartışırken elmalar ile armutları birbirine karıştırıyorsunuz ama! Kimse "A.Y. idam edilsin, bugün itibariyle hakim karşısında suçludur, olay bitmiştir, gün yüzü görmesin, suç sabittir" gibi bir yaklaşımda değil. Olsa bile bu ayrı bir şey TFF'nin yapacağı DİSİPLİN SORUŞTURMASI ayrı bir şey.

Kim hangi cürretle, hangi kanuna, hangi vicdana dayanarak TFF'nin disiplin soruşturması ile Yüce Türk Adaleti'nin vereceği ve hapis yaptırımı olan bir kararı bir tutabilir???? Neden bu iki olayı birbirine bağlıyorsunuz? (sebebi belli: yırtmak için)

TFF'nin alacağı karar için suçun sabit olması, 1. derece delillerle kanıtlanması, mahkemenin karar vermesi falan GEREKMİYOR. Mahkemeye gerek bile yok. MAA ve tayfasında biraz vicdan varsa (şerefi falan geçtim) bir-iki dialogunu okuduğu bu telefon konuşmalarından sonra FB'yi düşürür! Etik kurul tarafından da şike yapıldığı kanaatinin var olduğuna dair bir RAPOR VAR. Bunların hiçbirinin devam etmekte olan adli soruşturma ile ilişkisi olmak zorunda değildir!

Günlerdir yapılmak istenen bu iki birbirinden bağımsız olayı tek olay gibi göstererek kamuoyunu yanıltarak bu işten yırtmaya çalışmak!

1.paragraf için; Şurada Aziz yıldırımın yazılarla linç edildiğini göremiyorsan diyecek lafım yok.görmemenide yadırgamam.

Mevcut hükümetle,kusura bakmada Yüce Türk adaleti falan kalmamıştır.Adalete güven sıfırdır.sadece bu şike olayı değil bundan önce yapılan balyoz ve ergenekon soruşturmalarında da gördükki adalet,hukuk falan yok bu ülkede.

tff tarafına bakarsak maa apar topar getirilmiştir ve göreve geldiğinde bombayı kucağında bulmuştur ve ne yapacağını bilemiyor.normal olarak kendine haklı sebep bulabilmek için iddaanameyi hatta mahkeme kararını bekleyecektir.

Şu durumda maa nın yaptığını kimse tasvip etmiyor.bizi zan altında bırakıp şl ye göndermiyorsun ama kendi liginde mücadeleye devam diyorsun.bu bizim işimize geliyormu sanıyorsun? madem suçlu olarak şüphelisin düşür bizi.ama yok maddiyat var ortada..hem yayıncı kuruluşun hemde türk futbolunun uğrayacağı bi maddi sorun söz konusu.Göze alamıyorlar. Biz burada kukla olmaktan çokmu memnunuz?

Peki sana bir soru.55. maddenin değiştirilmesini istiyor klüpler.Aziz Yıldırım neden karşı çıktı bu değişime?

Fener büyük oynuyor. Aynen devam etsin. Platini fenere daha neler yapacak neler :sopa:

Elimizi vicdanımıza koyupta konuşalım.Ortada varsayılan suçtan dolayımı şikayet ediyorsunuz? Yoksa fenerbahçe ezeli rakip,ezeli düşman olduğundan dolayımı? Aziz Yıldırım'ın Türk futboluna kattığı onca şeyin birinden tek kelime bahsemiyorsunuz ama ? Ha size kalsa hiç bir şey yapmamıştır dimi ?

gene aynı örneği vererek sana cevap vericem. Hacca gitmiş namaz kılmış oruc tutmuş v.s... Kuran kursu veren bir hocanın küçük bir çocuga tecavüz etmesi onun yaptığı bu suçu değiştirmez. Aziz yıldırım binlerce spor kompleksi yapsın her şehre olimpik havuz yapsın tesis yapması onun şikeden ceza almasını engellemez. Aziz yıldırım türk futbolunun tecevüzcüsüdür. Kimsenin bana izlediğim maçın gerçek olmadı aslında bir kurgu olduğu sonucu belli olan bir maç izletmeye hakkı yok. Ben fener taraftarı olsam mahkeme sonuçlanınca klübü dava eder kombine paramı tazminat olarak isterim.

1.paragraf için; Şurada Aziz yıldırımın yazılarla linç edildiğini göremiyorsan diyecek lafım yok.görmemenide yadırgamam.

Mevcut hükümetle,kusura bakmada Yüce Türk adaleti falan kalmamıştır.Adalete güven sıfırdır.sadece bu şike olayı değil bundan önce yapılan balyoz ve ergenekon soruşturmalarında da gördükki adalet,hukuk falan yok bu ülkede.

tff tarafına bakarsak maa apar topar getirilmiştir ve göreve geldiğinde bombayı kucağında bulmuştur ve ne yapacağını bilemiyor.normal olarak kendine haklı sebep bulabilmek için iddaanameyi hatta mahkeme kararını bekleyecektir.

Şu durumda maa nın yaptığını kimse tasvip etmiyor.bizi zan altında bırakıp şl ye göndermiyorsun ama kendi liginde mücadeleye devam diyorsun.bu bizim işimize geliyormu sanıyorsun? madem suçlu olarak şüphelisin düşür bizi.ama yok maddiyat var ortada..hem yayıncı kuruluşun hemde türk futbolunun uğrayacağı bi maddi sorun söz konusu.Göze alamıyorlar. Biz burada kukla olmaktan çokmu memnunuz?

Peki sana bir soru.55. maddenin değiştirilmesini istiyor klüpler.Aziz Yıldırım neden karşı çıktı bu değişime?

Çünkü değişiklik yapılırsa tüm ihale Azizin üstüne yıkılacak ve Fenerbahçe işten sıyırmış olacak.Aziz fenerin gücünü arkasına alarak mahkemeye çıkmak istiyo.Ayrıca bu madde değişikliğine karşı çıkıyosanız neden klüpler birliği toplantısında Adnan Öztürk'e hakaret etti yöneticileriniz?Adnan Öztürk'ün tek söylediği şike varsa Uefa kurallarına uygun bi ceza verilmesi gerektiğiydi,neden bu açıklamalar zorunuza gitti?Yönetiminiz şike yapmadığınıza inanıyo gibi gözükerek taraftara ve Azize hoş gözükmeye çalışırken diğer taraftan türk futbolundaki maşalarını(demirören,cavcav,....) kullanarak fenerin bu işten ceza almaması için uğraşıyo.Sizin gibi taraftarlar da Aziz Yıldırım suçsuz hepsi helikopter ihalesi yüzünden,cemaatin yüzünden diyerek kendilerini kandırıyolar.

Üst Alt