Fenerbahçe rekor kır(MIŞ)! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe rekor kır(MIŞ)!

Cevap: Fenerbahçe rekor kır(MIŞ)!

Dedemin uzaktan arkadaşının amcasının oğlu da desibel aleti götürmüş stada. Onun aletinde 150 desibel çıkmış Volkan poposuyla top sektirirken. Yapma Volkan Yapmaaaaaaaa :lol:

İşleri Güçleri Şerefsizlik sahtekarlık düzenbazlık kolpacılık...

Kuş beyinliler....

Ne taktınız arkadaşım. Diyorum ya onlar TT ye gelsinler 3000 kişiye ses rekoru kırdırtırız. Bağıra bağıra bir hoş olurlar.

İbb maçında fener seyircisini hiç beğenmedim 3-4 dakikalık bir ara iyi bağırdılar onun dışında vasatlardı.

cik cik sesi kaç desibel olabilir ki :asd: biz ne yapsak herifler bize özeniyo, bıraksınlar bu özentiyi artık

Delikanlıysan çağır guinesi ölçsünler, bırak bu kolpalıkları..

bizde bursa maçında tahtakaleden bir alet alır 500 desibel ölçtürürüm, sallamak bedava nasılsa:)

ek olarak fotomaç ise

Kayıt altına aldılar

Fenerbahçe taraftarı, önceki akşam Kadıköy'de oynanan İstanbul BŞB maçında desibel rekoru denedi. Maçın başlarında hep bir ağızdan tezahürata başlayıp çılgın bir ses patlaması gerçekleştiren taraftarlar, bunu desibel ölçüm aletiyle kayıt altına aldı.

Resmiyete dökecekler

İddiaya göre 133.54'lük bir ölçüm yapıldı. Bu, G.Saray'ın Arena'daki 131.76 desibellik dünya rekorunun üzerinde bir derece. Fenerli taraftarlar, Samsun maçına Rekorlar Kitabı'ndan bir yetkili davet edip resmi rekor girişimi yapmayı planlıyor. MUŞ.

Benim telefonumda da ölçüm cihazı var gecen gün 264 gördüm hürriyet haber yap bunu

Bence Eskişehir ve Sivas maçını beklesinler , malum taraftarlarda birbirine yardım eder başkanlarının ettiği gibi

Üst Alt