Fenerbahçe: Resmi Ezikler!


Linke tiklayin:Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi SitesiDaha once konuyu acan olduysa kusura bakmayin.. Foruma baktim goremedigim icin aciyorum.Sayfanin en altindaki puan durumuna bakin.. Fenerbahce "RESMI" sitesi:DHani camia olarak ezikliklerinin farkindayiz ama bunu resmi sitelerinden bagira bagira gostermeleri gercekten mantik sinirlarini zorluyor..Anlamakta gucluk cekiyorum bunlarin bilincaltindaki ezikligin dozunu!k4t1tu.jpg
 
Cevap: Fenerbahce: Resmi Ezikler!ohaaaa yaa yuh artık diyecek birşey bulamıyorum resmen ankaraspor maçını ankaraspor lehine 3-0 yazmışlar. Siz öyle bir eziksiniz ki adama diyecek söz bırakmıyorsunuz :) Yemin ediyorum ki bunu yapan bizim site olsa utanırdım yani
 
Cevap: Fenerbahçe: Resmi Ezikler!arkadaslar birisi screenshot caksin hemen :) herifler duzeltmeden bu ani olumsuzlestirelim..
 
Cevap: Fenerbahçe: Resmi Ezikler!Bu tabloya göre Ankaraspor maçından 3-0 yenik ayrılmışız heralde. Yediğimiz gol normalde 22 olması lazım, ama burada 25 yazıyor. Attığımız gol 42 olması lazım, 39 yazıyor. Bile bile yapacaklarını zannetmiyorum, gözden kaçma olmuştur, düzeltilir :) .
 
Cevap: Fenerbahçe: Resmi Ezikler!bisey daha buldum :asd:Fenercell'in yer aldığı reklam filminin çekimleri bugün, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin Santral İstanbul Kampüsü içinde gerçekleştirildi.Reklam çekimine katılan oyuncumuz Lugano, diğer takımlardan oyuncularının da katılımı ile gerçekleşen çekimlerde başarılı bir performans sergiledi.AVEA internet sitesi üzerinden takımlarıyla ilgili slogan yazıp, takımına sevgisini en güzel şekilde ifade eden taraftarlar da reklam filminde oynama şansı yakaladılar.Reklam filmi önümüzdeki günlerde TV kanallarında yayınlamaya başlayacak.Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi / Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü PortalıO kadar ezilmisler ki bizim adimizi bile yazmak istemiyorlar :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1:
 
Cevap: Fenerbahçe: Resmi Ezikler!Bu tabloya göre Ankaraspor maçından 3-0 yenik ayrılmışız heralde. Yediğimiz gol normalde 22 olması lazım, ama burada 25 yazıyor. Attığımız gol 42 olması lazım, 39 yazıyor. Bile bile yapacaklarını zannetmiyorum, gözden kaçma olmuştur, düzeltilir :) .Ankaraspor'un bu sezon "0" cekecegi aleni bi durum.. bunu bile bile onlara 3 puan yazmak hata degil, ezikliktir! :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt