Fenerbahçe, Roman Neustädter ile Büyük Ölçüde Anlaştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Roman Neustädter ile Büyük Ölçüde Anlaştı!

romanneustadter_schalke04.jpg

Daha önce Slovak Martin Skrtel ve Arjantinli Facundo Roncaglia’yı gündemine alan sarı lacivertliler, 2016 Avrupa Şampiyonası’nda Rusya Milli Takımı forması giyen Roman Neustadter ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

Stoper mevkisinin yanı sıra ön liberoda da oynayan Alman kökenli Rus oyuncu, Galatasaray'ın da transfer listesinde yer alıyor.

Roman Neustadter'i sarı lacivertliler açısından cazip kılan en önemli özelliği bonservisinin elinde olması ve istikrarlı grafiği.

29 yaşındaki 1.90'lık dev stoper, Schalke formasıyla bu sezon Bundesliga'da 38 maça çıktı.

Neustadter bu maçlarda 1 asist yaparken, 5 sarı kart gördü.

Ajansspor

Yine başladılar milletin istediği futbolculara talip olmaya bi yerde de dembeleye talip olduğunu okudum.aziz böyle yaparak taraftarının gönlünü almaya çalışıyor rakiplerimizin istediği futbolcuları aldık diye övünecek

kjaer-neus hafif kacar. alves kazmada olsa merkeze sertlik katıyordu.

..wiel...kjaer...neus...dembele hattı defansif olarak scmaya müsait bir hatta benziyor.

wiel-dembele ofansif olarak ciddi katkı sağlar tabi.

Medya şişiriyor fenevi her zmaanki gibi wan der wiel filan bu adamlar uefa kıskacında değilmi nasıl veriyorlar bu paraları?

chedjou'dan kötü mü bu adam?
Yazmaktan bıktım ya bu adam stoper değil. Tamamen mecburiyetten orada oynatıldı, ya bu oynayacaktı ya da sol bek Kolasinac.

Chedjou net bir şekilde daha iyi.

Bu adamın asıl mevkisi ön libero. Ama orada da yetersiz, Selçuk dan bile daha garantici bir adam düşün yani. Etliye sütlüye karışmaz. Orta sahayı geçmez bile çoğu zaman.

Gladbach dan gittiğinde seviniyordu millet.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yazmaktan bıktım ya bu adam stoper değil. Tamamen mecburiyetten orada oynatıldı, ya bu oynayacaktı ya da sol bek Kolasinac.

Chedjou net bir şekilde daha iyi.

Bu adamın asıl mevkisi ön libero. Ama orada da yetersiz, Selçuk dan bile daha garantici bir adam düşün yani. Etliye sütlüye karışmaz. Orta sahayı geçmez bile çoğu zaman.

Gladbach dan gittiğinde seviniyordu millet.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

özetle donk gibi bir adam diyorsun.

Üst Alt