Fenerbahçe, Şampiyon Gibi Karşılandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Şampiyon Gibi Karşılandı!

thumb.php

Spor Toto Süper Lig 9. hafta mücadelesinde Fenerbahçe, deplasmanda Galatasaray ile 0-0 berabere kaldı.

Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe takım otobüsü Samandıra Tesisleri'ne giriş yaparken sarı lacivertli taraftarlar takımını coşkulu bir şekilde tezahürat ve meşalelerle karşıladı.

full stadın önünde dişe diş mücadele edip en iyi maçlarını oynadılar ve rakibinden 1 puan aldılar darbe vurdular . bence tebriği hak ediyorlar. hakem falan başka konu. biz kadıköy'de l yenilebiliriz

Bu sene kadıköyde yeneceğiz göreceksiniz.

o zaman da stadı yakacaklar
nah yeneriz kadıköy de, bak iddia ediyorum rövanş maçında bu sefer sakin olacak takım ama işte kadıköy deplasmanında sakin olmayacaksın, çirkef olacaksın. Biz ne yaptık sakin olmamız gereken maçta, ev sahibi olduğumuz maçta zıvanadan çıktık.

nah yeneriz kadıköy de, bak iddia ediyorum rövanş maçında bu sefer sakin olacak takım ama işte kadıköy deplasmanında sakin olmayacaksın, çirkef olacaksın. Biz ne yaptık sakin olmamız gereken maçta, ev sahibi olduğumuz maçta zıvanadan çıktık.
yahu cüneyt alenen katletti sen ne diyorsun.

adam marianoya zart diye sarı kart çıkardı , aç bak bakalım fenere kaçıncı dak da sarı çıkarmış.

kaç tane top kaptık hep faul verdi.

yahu cüneyt alenen katletti sen ne diyorsun.

adam marianoya zart diye sarı kart çıkardı , aç bak bakalım fenere kaçıncı dak da sarı çıkarmış.

kaç tane top kaptık hep faul verdi.
biliyorum hocam hepsini gördüm ama bizim Belhanda ne yaptı, gitti adamın ekmeğinde ki yağ yetersiz birazda ben süreyim dedi, hemde maçın başından itibaren. Ama bu ikinci maçta çirkef olması gereken takımın sakin sakin Kadıköye gidip geri geleceği gerçeğini değiştirmez. Adam bile bile lades dedi yahu, hakemi bile bile lades dedi, kafayı yememek elde değil.

Son düzenleme:
bu fenermi iyi oynadı mücadele etti arkadas hangi macı izliyorsunuz anlamıyorum adamlar fizik olarak ligin belkide en kötü takımlarından

2.yarı kaleye gelemediler iyi dediginiz fener

biliyorum hocam hepsini gördüm ama bizim Belhanda ne yaptı, gitti adamın ekmeğinde ki yağ yetersiz birazda ben süreyim dedi, hemde maçın başından itibaren. Ama bu ikinci maçta çirkef olması gereken takımın sakin sakin Kadıköye gidip geri geleceği gerçeğini değiştirmez.
onlar da öğrenecekler çirkefliği ama maça hakem alenen atanınca ne yapsan boş.

Üst Alt