Fenerbahçe, Simon Falette'yi Sezon Sonuna Kadar Kiraladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Simon Falette'yi Sezon Sonuna Kadar Kiraladı

Simon Falette: "Fenerbahçe, dünyanın en önemli kulüplerinden."

MasculineRipeAtlanticspadefish-size_restricted.gif

Simon Falette: "Fenerbahçe, dünyanın en önemli kulüplerinden."
Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim dememiş mi daha?

Hayır bunu ezberletip söylettiklerinde bir medya mensubu da çıkıp "neye göre en büyük kulübü" diye sormuyor ki şampiyonluk sayın kaç, yıldızın kaç? Körler, sağırlar birbirini ağırlar.

Herneyse, en büyük eğlence Fenerbahçe.

Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim dememiş mi daha?

Hayır bunu ezberletip söylettiklerinde bir medya mensubu da çıkıp "neye göre en büyük kulübü" diye sormuyor ki şampiyonluk sayın kaç, yıldızın kaç? Körler, sağırlar birbirini ağırlar.

Herneyse, en büyük eğlence Fenerbahçe.
fb büyüklüğü kupayla ölçülmezmiş ya , ondan büyük hahahaha:asd: madrid b.münih,barcelona,man utd vb neden büyük?kaşı ,gözü,forma rengi için değil.başarılarla büyük olmuşlar,büyüklüklerini başarı ile sağlamışlar,ki bu böyledir yani sporda başarı ile ölçülcek başka ne ile ölçülcek:asd:

Bu sezon 1 mac oynamis?

Fb aldigi cogu oyuncu takiminda oynamayan ve hazir olmayan oyuncular, bu nedenle 2 senedir cok basarisizlar. Bu sezonda biz aynisini yapiyoruz, Mac eksigi olan futbolcularin form tutmasi bi 6 ay aliyor.

Tudor zamaninda aldigimiz butun oyuncular en az 35 maca cikmisti ve hazir bir takim olarak basladik lige ve ilk 5 hafta ligi supurduk.

Bunlara kural mural işlemez.

Hadi puan silme cezasını geçtim bunların transfer tahtası kapalı olmalıydı.

Lanet gelsin böyle düzene.
Hem puan silme hem kadro sınırlaması hem de transfer cezası almaları gerekirken birde pişkin pişkin açıklama yapıyorlar.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Gecen sene oynadigi maclari ele alirsam:
Hizi bir stoper icin eh iste
Hata yapmaya cok yakin
Odun gibi oyun kurma
Physical anlamda iyi
Cabuk uyum saglayip amigoluk yapar
Toplari daglara vurur
Ikili mücadelede fena degil

yani zankadan bile az daha kötü

Üst Alt