Fenerbahçe, Smolov İçin Görüşmelere Başladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Smolov İçin Görüşmelere Başladı

Son Dakika Transfer Haberi | Fenerbahçe Smolov için resmen...

Transferde hareketli günler geçiren Fenerbahçe, imza şovuna devam etmek için kolları sıvadı. Transfer sezonu açılır açılmaz; Süper Lig'in gözde isimlerini renklerine katan sarı-lacivertliler, 'sevgi limit tanımaz' dedi; Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Filip Novak'ı aynı gün içinde açıkladı.

Kadro güçlendirme çalışmaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe yönetimi, Malang Sarr ve Jose Sosa ile de flört haline geldi... Vedat Muriqi'in transferi konusunda Lazio ile pazarlık halinde olan Kanarya, Kosovalı'nın yerini doldurmak için de arayışlarını sürdürüyor.

Vedat'ın yokluğunu aratmayacak bir ismi arayan sarı-lacivertliler, ilk olarak Zenit'ten Artem Dzyuba'nın kapısını çaldı. Sözleşmesinin bitmesine sayılı gün kala Rus golcüyle dirsek temas haline gelen Fenerbahçe yönetimi, 31 yaşındaki oyuncunun kulüpte kalma kararıyla ibresini; bir başka Rus yıldıza çevirdi.

Dzyuba'nın milli takımdaki partneri; Fedor Smolov'u gündemine alan sarı-lacivertliler, 30 yaşındaki golcü için girişimlerini resmen başlattı.

Yönetim, Lokomotiv Moskova ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Smolov'u kiralamak içim Rus ekibiyle görüşmelere resmen başladı. Ocak ayından itibaren Celta Vigo'da forma giyen 30 yaşındaki oyuncu, Galiçya ekibinde 14 maçta 2 kez rakip fileleri sarsabildi.

asistanaliz

Recep sen hayırdır az önce hocaya sallamalar sonra fb haberi. Çok mu seviyorsun fenerciğini.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
takılma amaçlı bir mesajsa bişey diyemem ama gündem haberlerini açmak doğru olan şey. hevesini kırmayın kimsenin. burası galatasaray forumu olabilir ama galatasaray harici şeyler de konusmak, gündemi yakalamak yapmamız gereken bir şey. diğer taraftar forumlarından ayrıldığımız en farklı özelliğimiz de bu zaten.

keske becerebilsek de diğer takım taraftarlarını da karşılıklı saygı içerisinde ağırlayabilsek ama malesef herkes at gözlüğüyle baktığı için takım tutma işine beceremiyoruz. provakatorler oluyor elbet ama kurunun yanında yaşı da kaybediyoruz.

takılma amaçlı bir mesajsa bişey diyemem ama gündem haberlerini açmak doğru olan şey. hevesini kırmayın kimsenin. burası galatasaray forumu olabilir ama galatasaray harici şeyler de konusmak, gündemi yakalamak yapmamız gereken bir şey. diğer taraftar forumlarından ayrıldığımız en farklı özelliğimiz de bu zaten.

keske becerebilsek de diğer takım taraftarlarını da karşılıklı saygı içerisinde ağırlayabilsek ama malesef herkes at gözlüğüyle baktığı için takım tutma işine beceremiyoruz. provakatorler oluyor elbet ama kurunun yanında yaşı da kaybediyoruz.
Vallah renktaş başka takım taraftarları buraya gelip hocaya sallayacaksa bu forumda bende durmam.

İsim ver reis, hemen kanadını koparalım
Recep yıldırım yönetici olduğu için engelleyemiyorumda. Fatih Terim maaşında indirim yapmış başlığında arda evladının maaşını ödemiş minvalinde bir açıklama ve sonrasında fb haberi. adamı engelleyemiyorumda yönetici olduğu için. Benden bu kadar gerçek galatasaraylı dostlar yolunuz açık olsun.

Vallah renktaş başka takım taraftarları buraya gelip hocaya sallayacaksa bu forumda bende durmam.

ona zaten izin vermeyiz karşılıklı saygı çerçevesinde dedim. tek bakış açısıyla bakıldığı için mantıklı adamları da kaybettik farklı takımlı olup. ha bjk li olup da yıllardır takılan çoğunuzun haberinin olmadığı adamlar da oldu mesela. burda gs lı olduğuna emin olduğumuz hocayı sürekli kötüleyen kişilerde var mantıklı sebepleri varsa eleştiri her zaman güzeldir. ama kısa kelimelerle hakaret içeren mesajları yazanları barındırmıyoruz.

Recep yıldırım yönetici olduğu için engelleyemiyorumda. Fatih Terim maaşında indirim yapmış başlığında arda evladının maaşını ödemiş minvalinde bir açıklama ve sonrasında fb haberi. adamı engelleyemiyorumda yönetici olduğu için. Benden bu kadar gerçek galatasaraylı dostlar yolunuz açık olsun.

Kendine iyi bak dostum

ona zaten izin vermeyiz karşılıklı saygı çerçevesinde dedim. tek bakış açısıyla bakıldığı için mantıklı adamları da kaybettik farklı takımlı olup. ha bjk li olup da yıllardır takılan çoğunuzun haberinin olmadığı adamlar da oldu mesela. burda gs lı olduğuna emin olduğumuz hocayı sürekli kötüleyen kişilerde var mantıklı sebepleri varsa eleştiri her zaman güzeldir. ama kısa kelimelerle hakaret içeren mesajları yazanları barındırmıyoruz.
Farklı takım taraftarı olupta hocaya güzelleme yapmasını da beklemiyorum. pp fotosunu fb veya bjk resmi koysun bizde bilelim neyin ne olduğunu. Bana ters galatasaray forumunda rakip takip takım taraftarınının benim futbolcumu teknik direktörümü ve başkanımı aşağılaması.

Güle güle

Üst Alt