Fenerbahçe, Soldado'yu Resmen Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Soldado'yu Resmen Açıkladı!

5989c50967b0a90dfcae0d3e.jpg

İspanya'da Villarreal'in santraforu Soldado'nun transferini bitirmek için harekete geçen sarı-lacivertiler 32 yaşındaki futbolcu ile her konuda anlaştı.

"Kulübümüz, İspanyol forvet Roberto Soldado ve kulübü Villarreal ile yapılan görüşmeler sonucunda futbolcunun kulübümüze transferi konusunda her konuda anlaşma sağlamıştır.

32 yaşındaki forvet ile 2 + 1 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

İspanyol futbolcu Roberto Soldado ile imzalanan sözleşmenin camiamıza hayırlı olmasını diliyor, futbolcumuza Çubuklu ile başarı ve şampiyonluklar diliyoruz.

Futbolcumuz Roberto Soldado’nun imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde duyurulacaktır."

Moderatör tarafında düzenlendi:
fenerin çıta yerlerde ya bjk ve bizim fersah fersah gerimizdeler şuan başakşehir kadrosuda bunlardan iyi aykut en fazla konyayı 3 yaptığı gibi 3.yapabilir bunları.

Sabah konusundada yazmıştım , inşallah alırlar.
3 Harika Gol 4 Beleş-penaltı golü izleriz geriye kalanda RVPden en ufak farkı olmaz,sanmıyorum.

Adebayor > Eto > Gomis = Negredo > Soldado
Gomis'i erken gömme derim. Bir gol atsın, ondan sonra açılır. Her forvetin böyle zamanları olabiliyor. Elmander'in de vardı mesela sonra Karabük maçında 2 tane birden atmıştı. Gomis Ade'den de Eto'dan da hem daha fit hem daha formda. Feghouli geldi desek, 1 tane kaliteli sol bek ve sol kanat alınacağını farz edersek bence leblebi gibi gol atar. Fransa'da yaklaşık 20 gol ortalaması tutturmuş bir adam sonuçta. Bu ligde Vagner Love'ler, Rodallega'lar, Fernandao'lar leblebi gibi gol atıyorken Gomis oho...

Gomis'i erken gömme derim. Bir gol atsın, ondan sonra açılır. Her forvetin böyle zamanları olabiliyor. Elmander'in de vardı mesela sonra Karabük maçında 2 tane birden atmıştı. Gomis Ade'den de Eto'dan da hem daha fit hem daha formda. Feghouli geldi desek, 1 tane kaliteli sol bek ve sol kanat alınacağını farz edersek bence leblebi gibi gol atar. Fransa'da yaklaşık 20 gol ortalaması tutturmuş bir adam sonuçta. Bu ligde Vagner Love'ler, Rodallega'lar, Fernandao'lar leblebi gibi gol atıyorken Gomis oho...

Gömmedim ki. Genel klasları ve şu anki güncel performanslarının karmasının sonucu bu bence.

Üst Alt