Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!


fb_otobus_kufur_video.jpg
Takım otobüsünde küfürlü şarkı !Fenerbahçe'nin kupasını almak için Bağdat Caddesi yolunda olduğu anlarda, takım otobüsünde küfürlü bir şarkı çaldı, ilk başta durumu anlamayan oyuncular daha sonra dumur oldu...

Takım otobüsünde küfürlü şarkı ! - Video - Ajansspor.com

Linkte video var, videoda küfürlü bölümleri biipppp yapmışlar ama o şarkıyı nette dinleyince görülüyor ki tam olarak sinkaflı bir şey.yazıklar olsun.
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!edep diye birşey var ama fıtratları bozuk olduğu için haberleri olmaması normal
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Bu Caner tam zopalik lan. Sikistirip essek sudan gelesiye kadar dövecen.
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Caner ne yapmaya çalışıyo la?
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Sonra Adana'da çarşı ortasında bunları dövünce de dövdü oluyor.
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Bununla ilgili bi atasözü var da neyse... Küçük takımlar şampiyon olursa işte böyle saçmalar, ellerine yüzlerine bulaştırırlar. Seneye şampiyonluk nasıl kutlanır gösterecez.
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Bu şarkıyı çok severdim cidden.. Güzel şarkıdır :)
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Arda az dövmüş bu Caner'i.Tam dayaklık adam
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Tam mal bunlar sevınmeyı bıle bılmıyor şarkıya bak allah aşkına kaç gün aradılar acaba..
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Hepiniz o ...... oooonda bunda şundadır. Anladınız siz onu.
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!Bir zamanlar Besiktas sampiyon olmus deplasmandan eve donus yolculugundalar,sayin Sebada ucakta takimla beraber,haliyle sampiyon olmus futbolcular bunu kutlamak isterler, orda sayin Seba cikip ucakta fenerlisi Galatasaraylisi var ayiptir sessiz kutlayin demistir anlayana.
 
Cevap: Fenerbahçe Takım Otobüsünde Küfürlü Şarkı...Yuh artık!saibe ile sampiyon oldular adamlara bak ya nekadar cok sevindiler.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt