Fenerbahçe, Thiago Silva'yı İstiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Thiago Silva'yı İstiyor!

Yeni sezon başladığında 36 yaşında olacak. 2 yıllık sözleşme ister en az. Yalı çocuğu bu kadar gerizekalı değildir diye düşünüyorum.

2 senedir ‘bütçeyi zorlayan şampiyon kadro’ mantığıyla yola çıktı, elinde patladı. Önümüzde ki sezon ne olursa olsun şampiyon olmak istiyorum kafasını bir kenara koyması lazım. Benim umrumda değil ne yaptıkları fakat yürüdükleri yol, yol değil.

Belir li bi yasa geldi. Pepe gibi parasina bakip gelir. Neden gelemsin . Verirler 7-8 mio yillik.

umarim biz Kaani alip güzel bi stoper rotasyonu yapariz
Luyi
Marcao
Donk
Kaan
Gerçekten Luyindama ve Marcao'yu elde tutup Kaan'ı takıma katabilsek muazzam bir stoper rotasyonu oluşurdu

Luyindama(26)
Marcao(24)
Kaan(25)

Sapasağlam bir stoper üçlüsü olurdu ki bana göre yakın dönemde bu rotasyonda fırsat bulacak bir Emin Bayram(17) var

Gerçekten Luyindama ve Marcao'yu elde tutup Kaan'ı takıma katabilsek muazzam bir stoper rotasyonu oluşurdu

Luyindama(26)
Marcao(24)
Kaan(25)

Sapasağlam bir stoper üçlüsü olurdu ki bana göre yakın dönemde bu rotasyonda fırsat bulacak bir Emin Bayram(17) var
kaan isik da var. 1 belki 2 sene daha donk da var. defansif anlamda inanilmaz rahatlariz. Kaan sag bek + dos da iyi oynuyor

Üst Alt