Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar"

Cevap: Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar"

Azize ve 'saz arkadaşları yönetimleri' yaktılar kendilerini; halen daha bu durumu idrak edemiyorlar!

tüm suç TFF dedir , feneri işte şimdi bitirmiştir.... biz ne dedik 1 yıl kimseyi göndermeyin avrupaya...........

Fenerbahçe'nin şike yaptığı kanıtlanmıştır bu kararla halk gözünde. Artık kimse bu bir oyun diyemez, uefa şike yaptı diye almadı fenerbahçeyi.

Ben en çok fenerle TFF nin aralarının açılmasına sevindim..

TFF iddianame açıklanır açıklanmaz küme düşme verir buyuk ihtimal

Galatasaray spor kulübü futbolda şike yapıldı diye uefa'yı göreve çağırdığı için ve adaletin sağlanmasına katkıda bulunduğu için Türk futbolu ateşe atılmış demek ki :)) şike yapmak ise gayet normalmiş demek ki o zaman ateşe değil havuza atlıyor serinliyor futbolumuz galiba :))

Çok saçma bir sebepten Sadri Şener'i disiplin kuruluna sevk edenler bakalım 2 gündür ana avrat sövmedikleri kalan bu açıklamalar için neasıl bir yaptırım uygulayacak?

fb kendi aleyhine karar çıkınca hemen çekiliriz gibi şeyleri ortaya koymaya başladı, çeşitli çirkefliklere başladılar yine, bu şekilde tekrar tff yi baskı altına almaya çalışıyorlar, tff geri adım atmaması lazım artık, uefa da olmasa hiçbirşey yok(turul)muş gibi yaşamaya devam edecektik. kardeşim binbir türlü pisliğe bulaşmışsınız işte, hani hiçbirşey olmamış olsa bile yeterli sayıda her maç önü maçların sonuçlarını manipüle etmeye yönelik bazı hareketler konuşmalar para akışları yok mu, bu bile yeter zaten, adli yargı için belki deliler yetmeyebilir ama spor hukuku tff açısından elbette ki yeterlidir kanaat için, bakın adli yargıda bunlar beraat bile etse spor hukuku disiplin cezaları açısından gerekli kanaatler oluşmuştur, adli yargı hapis olayı farklı , disiplin cezaları olayı farklıdır

fb kendi aleyhine karar çıkınca hemen çekiliriz gibi şeyleri ortaya koymaya başladı, çeşitli çirkefliklere başladılar yine, bu şekilde tekrar tff yi baskı altına almaya çalışıyorlar, tff geri adım atmaması lazım artık, uefa da olmasa hiçbirşey yok(turul)muş gibi yaşamaya devam edecektik. kardeşim binbir türlü pisliğe bulaşmışsınız işte, hani hiçbirşey olmamış olsa bile yeterli sayıda her maç önü maçların sonuçlarını manipüle etmeye yönelik bazı hareketler konuşmalar para akışları yok mu, bu bile yeter zaten, adli yargı için belki deliler yetmeyebilir ama spor hukuku tff açısından elbette ki yeterlidir kanaat için, bakın adli yargıda bunlar beraat bile etse spor hukuku disiplin cezaları açısından gerekli kanaatler oluşmuştur, adli yargı hapis olayı farklı , disiplin cezaları olayı farklıdır

sikebahce sence baska ne yapar...ATES DONUN ICINE DUSTU

:D :D

Hatalarıyla yüzleşemeyen, yüzleştiği zaman çekeceği acıya katlanamayan bunun için de aynı hataları tekrar etmeye devam edecek olan genişçe bir kitlemiz var.Bu yapıdaki insanların çoğunlukta olduğu Türkiye'nin hiç bir platformda ilerleme şansı yok ne yazık ki!

dün savcı, emniyet ve medya suçluydu. çünkü onlar fb nin büyüklüğünü çekemiyorlardı, fbye haksızlık yapıyorlardı.

bugün tff ve uefa suçlu. bunlar fb ye haksızlık yapıyorlar, büyüklüğünü çekemiyorlar. fenerbahçe hepsiyle birden mücadele ediyor.

işte fb yönetiminin aptal fb taraftarının aklına sokmak istediği düşünce bu.

dün savcı, emniyet ve medya suçluydu. çünkü onlar fb nin büyüklüğünü çekemiyorlardı, fbye haksızlık yapıyorlardı.

bugün tff ve uefa suçlu. bunlar fb ye haksızlık yapıyorlar, büyüklüğünü çekemiyorlar. fenerbahçe hepsiyle birden mücadele ediyor.

işte fb yönetiminin aptal fb taraftarının aklına sokmak istediği düşünce bu.

tek doğru onlar, herkes suçlu ve yanlış yapıyor, bu salaklar bu rüyadan uyanmadıkları sürece sürünmeleri devam edecek

neden tff fb aciklamalarina yanit vermiyor? özdemir deyilen adam tff baskani maa deyilen adama hakaretden dolayi ceza vereceklermi? ben cok mereak ediyorum.

Nihat Özdemir'den istifa şoku!

Nihat Özdemir, 25 Ağustos 2011 itibariyle Fenerbahçe Kulübü başkanvekilliği görevinden istifa etti.Özdemir yaptığı yazılı açıklamada, "Fenerbahçe Kulübü Başkanvekilliği ve yönetim kurulu üyeliği görevimden 25 Ağustos 2011 tarihi itibariyle istifa etmiş olduğumu bilginize sunarım." ifadesini kullandı.

Nihat Özdemir, asbaşkan Ali Koç ile birlikte bugün Metris'e giderek başkan Aziz Yıldırım ile bir görüşme yapmıştı.

ulen her salatalığım var diyene tuzu alıp koşmak zorundamısınız siz ya ne biçim kulüpsünüz kardeşim, ateşi yakan siz, benzin döken siz, ağlayan siz, lanet olsun içimdeki hayvan sevgisine pis küfür etmemi engelliyor.

Üst Alt