Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na Sevk Edilmiş! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na Sevk Edilmiş!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kaç gün önceye kadar herkes Fenerbahçe'nin UEFA Disiplin Kuruluna sevk edilip edilmeyecegini merak ediyordu. Beklenen oldu ve Fenerbahçe UEFA Disiplin Kuruluna sevk edildi. Bunu UEFA'nin Fenerbahçe Spor Kulübüne gönderdigi yazinin ilk maddesinden açikça anlayabiliriz. Ilk madde de UEFA savcı ve saniklarin Disiplin Kuruluna ek delil göndermelerine izin verdigini yaziyor.

Ama nedense bu konu medyada nerdeyse hiç yer almadi ve 2. maddedeki "Uefa Sampiyonlar Ligine simdilik izin veriyoruz" söylemi "Fenerbahçe UEFA tarafindan aklandi" olarak yorumlandi. Oysa ki UEFA'nin gönderdigi yazidan alinacak en önemli bilgi, Fenerbahçe'nin UEFA disiplin kuruluna sevk edilmis olmasi. Muhtemelen sorusturma sonunda Fenerbahçe'ye ciddi bir yaptirim uygulanacak.

"UEFA Fener'e ceza verecek olsaydi, katilmasina izin vermezdi" diyenler olabilir. Fakat mantikli düsününce bunun yanlis oldugunu anlarsiniz. Simdilik UEFA'nin Fenerbahçe'yi men edebilmesi için hiç bir geçerli nedeni yok. TFF Fenerbahçe'nin suçsuz oldugunu söylüyor ve sike davasinda da henüz bir sonuç çikmis degil ve bu nedenle Fenerbahçe'nin men edilmesi için UEFA Disiplin Kurulu'nun karari lazim. Ayrica UEFA vereceği hatalı bir men kararının ileride çok büyük sorun yaratacagini biliyor ve garanti oynamaya çalisiyor.

Hatirlarsaniz Olympiakos Volou'da sike yaptigi ortaya çiktiktan 2 ay sonrasina kadar UEFA Avrupa Lig'inde oynayabilmistir ve bu süre zarfinda 4 ön eleme maçi oynamistir.

Cevap: Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilmis !

bırakalım artık fenere ceza gelecek umudunu arkadaşlar işimize bakalım

Cevap: Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na Sevk Edilmiş!

Tespit doğru ama artık Galatasaray'ın önüne bakması gerekiyor. Diğer takımlara ne olup olmayacağını kısa bir zaman içinde göreceğiz zaten.

Zorlu bir sürece gireceğiz, bunun hazırlıklarında geride kalmamak en önemlisi bizim açımızdan.

Bu haberi Mehmet Topal ve yabancı oyuncuları transfer edebilmek için çıkardılar !

Anlata anlata dilimizde tüy bitti. Hadi fbliler kendilerini kandırıyor ama bizde de onlardan daha çok fb'nin ceza almayacağına inanan var.

Cevap: Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilmis !

bırakalım artık fenere ceza gelecek umudunu arkadaşlar işimize bakalım

Yönetime söylemek lazım bunu.

Maşallah Başkan, Fener ceza alacak umuduyla hiç bir işi vakti ve zamanında yapmıyor. Küme düşecek diye transfer yapmadığımız yerine Necati'yi aldığımız günleri de hatırlıyoruz.

Şu EUFA ile F5'in Ön sevişmeleri bir türlü bitmedi gitti... Asıl olay yaklaşıyor bunlar güle dursun..

Yazdıklarına katılıyorum da benim aklımı kurcalayan şu. UEFA bizi ve Trabzon'u çağırdığında niye Fener'i de şimdilik" davet etmedi. Neyi bekledi eğer daha disiplin kurulu karar vermediyse?

Yazdıklarına katılıyorum da benim aklımı kurcalayan şu. UEFA bizi ve Trabzon'u çağırdığında niye Fener'i de şimdilik" davet etmedi. Neyi bekledi eğer daha disiplin kurulu karar vermediyse?

Şu şekilde bir durum var 25'ine kadar karar verilebilinir mi diye baktılar;sonra kararı neye göre vereceklerini düşünmüş olabilirler ;1. etik kurulu raporu mu 2. etik kurulu raporu mu,birinci dosyalar mı,ikinci dosyalar mı vs vs. Olay iyice çorbaya döndüğü için en doğru karar açısından mahkeme sonucuna bakıp ona göre raporlar hakkında toplanacaklar.

Yani büyük ihtimalle her konuyu masaya yatırıp sonrada biz bu işi sağlama bağlayalım dediler.

Ne zaman verecekler bunun kararlarını?

Her geçen gün umudum azalıyor ya bakalım.

---

Disiplin kuruluna gitmek demek ceza min= % 50 hatta % 75 demek.

Geçmiş olsun Fener demiyorum...

Gözün aydın Türk Futbolu diyorum...

[video=youtube;oC4NcXVSjG8]https://www.youtube.com/watch?v=oC4NcXVSjG8&feature=related[/video]

Benim bunca yaşanan olaydan sonra tek endişem vardı Galatasaray'ımızın ve Milli takımımızın önü kapanmasın çok şükür ki öyle bir şey olmadı , önümüze rahatça bakabiliyoruz artık.Fenerbahçe için ise artık tek kurtuluş Aziz Yıldırım'ın beraat etmesidir , eğer hüküm yerse Fenerbahçe kesinlikle ceza alacak diye düşünüyorum.

fanatik son dakika geçiyor uefadan fb açılmaması diye resmi sitede yayınlıcakmış uefa

"fener, uefa tarafindan aklandi" turk medyasinin en buyuk timsahlarindandir

fanatikcomtr ‏@fanatikcomtr

Son Dakika: UEFA'nın birazdan Fenerbahçe ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt