Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı

Bu Ankaragücü Trabzonspor ve Eskişehir transfer yasağı mi almıştı yoksa farklı bir ceza mı? UEFA mi vermişti cezayi başka bir üst kurum mu? Sanki bu takımlar hiç bir şekilde transfer yapamıyorlardi değil mi? Futbolcu alacağından dolayı miydi acaba?

Bu Ankaragücü Trabzonspor ve Eskişehir transfer yasağı mi almıştı yoksa farklı bir ceza mı? UEFA mi vermişti cezayi başka bir üst kurum mu? Sanki bu takımlar hiç bir şekilde transfer yapamıyorlardi değil mi? Futbolcu alacağından dolayı miydi acaba?

Fifa veriyor onları oyuncu alıyorsun ödeme yapmıyorsun mahkemeye gidiyor topçu Fifada ceza veriyor bir süreliğine.

ama yargı uefayı o kadar dikkate alır mı peki,yoksa meseleye mi bakar tamamen
Olm senin durumun baştan fail.

Uefanın kendi içinde birimleri var, denetim kurulu bakıyor bu herifler kurallara uymuş mu uymamış mı, uymadılarsa bir üst kurula sevkediyor ceza için. Üst kurul da yargı kurulu yani cezayı verecek olan birim, sonrasında da onun üstüne itiraz hakları oluyor kulüplerin.

Olm senin durumun baştan fail.

Uefanın kendi içinde birimleri var, denetim kurulu bakıyor bu herifler kurallara uymuş mu uymamış mı, uymadılarsa bir üst kurula sevkediyor ceza için. Üst kurul da yargı kurulu yani cezayı verecek olan birim, sonrasında da onun üstüne itiraz hakları oluyor kulüplerin.
tamamdır,anladım.yargı şemsiyeyi açabilir neticede

avrupadan alacagın ortalama bi futbolcu o takımın avrupada olup olmamasını da önemser,herkes zach gibi para için gelmez.avrupaya oyuncu bildirememek de çok kötü.gitsinler istesinler brahimi falan.ki premier ligden yüklü imza parası teklifleri alıyo demişti geçen biri.kesin gelir

Bu sene ceza almasalarsa bile, gelecek sene SL geliri yok diye gene acayip zarar yapacaklari garanti degilmi? Her sene zarar cok yüksek olmasin diye, Fener ol yapip 30 milyon € mu toplariz saniyor Ali?

Üst Alt