Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı

Abi diyorum bak bunlar gizliyorlar. 31'inde gidecekler burda yazılı olmayan birkaç cezayı cebe koyup dönecekler. Bu kadar zarar ve başarısızlığı UEFA geçiştirmez
sattıgın kadar al olayı devam ediyo ve bu durum zaten kötü de,değiştirdiklerine göre senin ve benim dediğim gibi bişeyler saklıyolar.şaibeli bi açıklama yayınlamışlar

Üstelik geçen sezon sırf Ali Koç'un gazına kombine ve ürün satışları tepeye vurdu, bu sene taraftar isim yapmış oyuncu görmez ise onu da mumla ararlar.

Bu sene ceza almasalarsa bile, gelecek sene SL geliri yok diye gene acayip zarar yapacaklari garanti degilmi? Her sene zarar cok yüksek olmasin diye, Fener ol yapip 30 milyon € mu toplariz saniyor Ali?

The CFCB Investigatory Chamber decided to refer the case of Fenerbahçe SK to the CFCB Adjudicatory Chamber as the club breached its settlement agreement signed in May 2016. Indeed, the club failed to comply with a break-even target during the monitoring period assessed in the season 2018/19.

2018/2019da da zarar yazmış olmaları lazım bir ton maaş gideri, kur ve faiz yükü var. Sadece 2017/2018 olarak açıklamaları gerçekçi değil, sadece o dönemse neden bu yıl Avrupa'ya gitmelerine müsaade edildi?

The CFCB Investigatory Chamber decided to refer the case of Fenerbahçe SK to the CFCB Adjudicatory Chamber as the club breached its settlement agreement signed in May 2016. Indeed, the club failed to comply with a break-even target during the monitoring period assessed in the season 2018/19.

2018/2019da da zarar yazmış olmaları lazım bir ton maaş gideri, kur ve faiz yükü var. Sadece 2017/2018 olarak açıklamaları gerçekçi değil, sadece o dönemse neden bu yıl Avrupa'ya gitmelerine müsaade edildi?

Indeed, the club failed to comply with a break-even target during the monitoring period assessed in the season 2018/19.

oyle dio olm ztn

Kiraliklar ve sözleşmesi bitenlerden sonra FB'in 01/07/2019 tarihi itibariyle kadrosu:

Forvet:
Frey 24

Orta saha:
Mehmet Ekici 29
Zajc 24
Tolgay 28
Eljif 19
Mehmet Topal 33
Jailson 23

Sağ kanat:
Dirar 33
Moses 28 (1 sene daha kiralık ama dönmek istiyormuş bu)

Sol kanat:
Alper Potuk 29

Sağ bek:
İsla 30

Sol bek:
Hasan Ali 29

Stoper:
Sadık 26
Serdar Aziz 28

Kaleci:
Berke 19
Harun 29

Zajc, Jailson bir de Eljif
Başka da 1 liraya satacaklari bir adam yok. Ve 10 tane falan üst düzey adama ihtiyaçları var. FFP içinde kalıp bunu basarmalari imkansız bence. 2 sene değil ciddi bir süre Avrupa arenasında olamayacaklarını düşünüyorum.

bu frey denen kazmanın bir cm2001-2002 efsanesi olan parma kalecisi sebastian Freyle aynı adı taşıması beni üzüyor

Üst Alt