Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri Tükendi


Türkiye Basketbol Ligi'nde 21 senelik aranın ardından playoff finaline yükselen Galatasaray Cafe Crown'un Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker ile oynayacağı final serisinin üçüncü ve dördüncü maçlarına ait biletler satışa çıkarıldı.Galatasaray Cafe Crown, final serisinin ilk iki maçında Sinan Erdem Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker'e konuk olduktan sonra, rakibini 9 Haziran Perşembe akşamı, saat 20.00'da, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda ağırlayacak. Serinin dördüncü maçı ise 11 Haziran Cumartesi günü, saat 19.00'da, yine Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak.Türkiye'ye basketbol sevgisini aşılayan Galatasaray'ın büyük taraftarının Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Spor Sergi Sarayı'nın unutulmaz atmosferini yaşatacağına yürekten inanıyoruz.
 
Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri Satıştayarın ilk iş biletimi almak olacak niye bu kadar erken çıktı biletler hemen tükenecek :D
 
Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri SatıştaYarın sabah Kadıköy'e gidip bilet alacağım eğer kalırsa.

Saat 10.00 civarında sahildeki kitabevinin içinde 2 bilet alan birini görürseniz,o benim işte. :)
 
Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri SatıştaYuh yaaa. Yarına bilet alacağım da, kalır mı ki acaba? :SS:
 
Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri Satıştasaat 3te sınav var çıkışta almayı düşünüyordum ama riske atmamak gerekiyor erkenden alim bende :D
 
Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri SatıştaŞu maçlara gitmek vardı :(

Play Offlar tarafsız sahada oynansa ne iyi olurdu bea .

Şöyle Ankara Arena'da falan :D
 
Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri Satıştaaldım yine biletlerimi..

fener geliyoooruuuuzzzz..
 
Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri SatıştaSinan Erdem'deki maça rakip takım taraftarı alınacak mı ? Bugün LigTv'de alınmayacak diyorlardı da.
 
Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri SatıştaEğer sahamızdaki maçları alırsak son bir maç ile veya deplasmanda farklı bir strateji ile şampiyon oluruz diye düşünüyorum.Ancak gerçekten iç sahadaki maçlar çok çok önemli..
 
Üst Alt