Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri Tükendi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri Tükendi

Türkiye Basketbol Ligi'nde 21 senelik aranın ardından playoff finaline yükselen Galatasaray Cafe Crown'un Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker ile oynayacağı final serisinin üçüncü ve dördüncü maçlarına ait biletler satışa çıkarıldı.

Galatasaray Cafe Crown, final serisinin ilk iki maçında Sinan Erdem Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker'e konuk olduktan sonra, rakibini 9 Haziran Perşembe akşamı, saat 20.00'da, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda ağırlayacak. Serinin dördüncü maçı ise 11 Haziran Cumartesi günü, saat 19.00'da, yine Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak.

Türkiye'ye basketbol sevgisini aşılayan Galatasaray'ın büyük taraftarının Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Spor Sergi Sarayı'nın unutulmaz atmosferini yaşatacağına yürekten inanıyoruz.

Cevap: Fenerbahçe Ülker Final Serisi Biletleri Satışta

yarın ilk iş biletimi almak olacak niye bu kadar erken çıktı biletler hemen tükenecek :D

Yarın sabah Kadıköy'e gidip bilet alacağım eğer kalırsa.

Saat 10.00 civarında sahildeki kitabevinin içinde 2 bilet alan birini görürseniz,o benim işte. :)

Yuh yaaa. Yarına bilet alacağım da, kalır mı ki acaba? :SS:

saat 3te sınav var çıkışta almayı düşünüyordum ama riske atmamak gerekiyor erkenden alim bende :D

Şu maçlara gitmek vardı :(

Play Offlar tarafsız sahada oynansa ne iyi olurdu bea .

Şöyle Ankara Arena'da falan :D

aldım yine biletlerimi..

fener geliyoooruuuuzzzz..

Sinan Erdem'deki maça rakip takım taraftarı alınacak mı ? Bugün LigTv'de alınmayacak diyorlardı da.

Eğer sahamızdaki maçları alırsak son bir maç ile veya deplasmanda farklı bir strateji ile şampiyon oluruz diye düşünüyorum.

Ancak gerçekten iç sahadaki maçlar çok çok önemli..

Üst Alt