Fenerbahçe, Van Der Wiel ile Görüşmelere Başlandığını Borsaya Bildirdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Van Der Wiel ile Görüşmelere Başlandığını Borsaya Bildirdi!

SON DAKİKA | Fenerbahçe, Van Der Wiel ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.
Fenerbahçe: "Hollandalı futbolcu, 4 Temmuz Pazartesi günü İstanbul’a gelecek ve görüşmeleri tamamlanacaktır."

Bu eşşekler bile öğrendi bedava İyi oyuncu almayı, dursun sedar Aziz'e 4,5 gömdü yatacak yeri yok çapsızın

Bir yazi yazdim , aynen buraya kopyaliyorum ...

Hollanda su anda nerede ? Gallerin yari final oynadigi , k irlanda gibi takimlarin bulundugu yere daha katilamayan , katilmayi birak birinci ikinciligi gectim ucuncu bile olamayip kazakistan ve letonyayi anca altina alabilen bir yerde

turnuvanin en kotu takimi denen turkiyeden son dk da kendi sahasinda 1 puan alabilip , turkiyede ise 3-0 yenilme basarisi gosteren bir ulke ..

Destekleyici unsur olarak , as kadrosundaki sneijder ,persie ,kuyt ve simdi bu wiel gibi adamlarin avrupada oynayamayip turkiye gibi ulkelerde is bulabildigi bir durumda ,onlarin yerine gelebileceklerin ise donk ayarinda oldugu bir ulkeden bahsediyoruz

Hollanda donem donem futbolda soz sahibi olmus olabilir , ama su an dibin dibindeler . Bu yuzden "aaa wiel..." demeye gerek yok

Serdara verilen bonservisin manasizligi ise ap ayri bir konu ..

Hollanda su anda nerede ? Gallerin yari final oynadigi , k irlanda gibi takimlarin bulundugu yere daha katilamayan , katilmayi birak birinci ikinciligi gectim ucuncu bile olamayip kazakistan ve letonyayi anca altina alabilen bir yerde

turnuvanin en kotu takimi denen turkiyeden son dk da kendi sahasinda 1 puan alabilip , turkiyede ise 3-0 yenilme basarisi gosteren bir ulke ..

Destekleyici unsur olarak , as kadrosundaki sneijder ,persie ,kuyt ve simdi bu wiel gibi adamlarin avrupada oynayamayip turkiye gibi ulkelerde is bulabildigi bir durumda ,onlarin yerine gelebileceklerin ise donk ayarinda oldugu bir ulkeden bahsediyoruz

Hollanda donem donem futbolda soz sahibi olmus olabilir , ama su an dibin dibindeler . Bu yuzden "aaa wiel..." demeye gerek yok

Özetle Sneijder yollansın demek istediniz sanırım.

beyin-ve-kolesterol.png

Van der Wiel, Fenerbahçe için, Gökhan Gönül de Beşiktaş için iyi transfer. Ancak, umarım sağ bekte bu sezon bu isimleri değil Linnes'i konuşuruz. Kendisinden faydalanırsak zaten yeni transfer gibi olur.

Milli takımda en son 1 yıl falan önce oynamış.

Böylelikle Hollanda futbolunda neden düşüş olduğunu anlayabiliyoruz.

Üst Alt