Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe Yönetimi Çarşamba Günü Basın Toplantısı Düzenleyecek!

Adam gundemi degistirmek icin istifa eder ve Bursanin sampiyonlugu unutulur adam geri doner.

Bkz. Dejavu 2006? :)

Daum yollanır,Aziz istifa eder 1 hafta sonra döner,ama en üzüldüğüm şey guizanın yollanması:sad007:

Hadi Aziz göster delikanlılığını yine... İstifa et ve geri dön... Senin o gözlüklerini seveyim (!) ben silah kaçakçılığından yargılanan haramzade dönek...

Hadi Aziz göster delikanlılığını yine... İstifa et ve geri dön... Senin o gözlüklerini seveyim (!) ben silah kaçakçılığından yargılanan haramzade dönek...

Nereden biliyorsun silah kaçakcılığından yargılandığını ?

istifa edeceğini düşünmüyorum çıkacaklar Aziz Yıldırım - Ali Koç - Nihat Özdemir üçlüsü Çarşambaya kadar yazacakları komplo teorilerini sunacaklar sağa sola çemkirecekler tabi Antu bu durur mu hemen takılacak peşlerine aaaa hakkaten ya ! diyerek görseller hazırlayacaklar vs... hazır olun Galatasarayımızdan top oynamadıkları Ankaraspora kadar ne kadar takım varsa kendi üstlerine yapışan foku diğer takımlara atacaklardır ;)

Aziz istifasını açıklar. Gündemden düşünce de sıcak koltuğuna tekrar oturur. :)

Gelecek sezon 10 dakikalık şampiyonluk için söz verecektir heralde :)

bakalım aziz netcek :D

Nereden biliyorsun silah kaçakcılığından yargılandığını ?

Seni hatırladım... Yaklaşık 1 yıl önce bu forumda, "Tek Büyük Fenerbahçe" diyen kişisin sen.. Tek büyük takımın (!) başkanını savunmanı gayet doğal buluyorum.. De ki silah kaçakçısı değil azize... Bu onun Türk futbolunun en büyük düşmanı olduğu gerçeğini değiştirir mi ?

Seni hatırladım... Yaklaşık 1 yıl önce bu forumda, "Tek Büyük Fenerbahçe" diyen kişisin sen.. Tek büyük takımın (!) başkanını savunmanı gayet doğal buluyorum.. De ki silah kaçakçısı değil azize... Bu onun Türk futbolunun en büyük düşmanı olduğu gerçeğini değiştirir mi ?

Tek büyük Fenerbahçe mi demişim ben.Senin bazı şeyleri harbiden sallıyorsun galiba.Öyle birşey dememiştim ama dediklerimin arkasındayım.=)

Madem değil ne diye silah kaçakcısı diyorsun ki.

Tek büyük Fenerbahçe mi demişim ben.Senin bazı şeyleri harbiden sallıyorsun galiba.Öyle birşey dememiştim ama dediklerimin arkasındayım.=)

Ne demek dememiştim arkadaş ? Niye kıvırıyorsun ? Delikanlı gibi "Tek Büyük Fenerbahçe" dedim ben, haklısın desene.. Yakışıyor mu bir Galatasaraylıya (!) yalan söylemek ? Hadi şimdi anlat bakalım, neye göre "Tek Büyük Febe" dedin yaklaşık 1 yıl önce ?

Bursaspor'a sponsor olacaklar herhalde...:)

iddalar doğrumu bilmiyorum ama bende bu sıfatı daha önce duymuştum, silah kaçakcısı diyorlar doğru olup olmadığıda pek önemli değil aslında:D

Ne demek dememiştim arkadaş ? Niye kıvırıyorsun ? Delikanlı gibi "Tek Büyük Fenerbahçe" dedim ben, haklısın desene.. Yakışıyor mu bir Galatasaraylıya (!) yalan söylemek ? Hadi şimdi anlat bakalım, neye göre "Tek Büyük Febe" dedin yaklaşık 1 yıl önce ?

Arkadaşım ben tek büyük fenerbahçe deseydim neden 3,500 mesaj yazıp 4 yıldır burada olayım ki,ezeli rakibini övüp kendi takımını itin kı*ına sokan taraftar mı olur ?

Dediğim gibi öyle dememiştim ama o gün ne söylesediysem arkasındayım.Ama düzelme var.Onu da söylemeden geçemeyeceğim.

iddalar doğrumu bilmiyorum ama bende bu sıfatı daha önce duymuştum, silah kaçakcısı diyorlar doğru olup olmadığıda pek önemli değil aslında:D

Böyle lafları dışarda 7\24 aylık oynayan maksimum 5'e kadar saydıran çocuklar der genelde.O zamanlardan duymuş olabilirsin . =)

Arkadaşım ben tek büyük fenerbahçe deseydim neden 3,500 mesaj yazıp 4 yıldır burada olayım ki,ezeli rakibini övüp kendi takımını itin kı*ına sokan taraftar mı olur ?

Dediğim gibi öyle dememiştim ama o gün ne söylesediysem arkasındayım.Ama düzelme var.Onu da söylemeden geçemeyeceğim.

Hala kıvırıyorsun arkadaş ! Şerefimin üzerine yemin ederim ki, "Tek Büyük Fenerbahçe" yazdın o gün... Hatta seninle o yüzden tartışıp ban yemiştim.. Hiç önemli değil ama, ben Galatasaray için ban yemekten falan çekinmem.. Febeyi tek büyük olarak gören, senin gibi taraftarlarımız olduğu için utanıyorum.. Hangi yüzle febeyi Galatasaraydan büyük gördün anlatır mısın ?

arkadaşlar 2li tartışma yapmasak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt