Fenerbahçe'de 17 Yıllık Volkan Demirel Dönemi Sona Erdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de 17 Yıllık Volkan Demirel Dönemi Sona Erdi

fenerin el freniydi, ben zaten bir galatasaraylı olarak karakterini sevmem.

ayrıca bize karşı iyi oynasa ne olur, diğer maçlarda çuvaldı.

başkanına yalakalık yapacak diye kaç hoca yedi buna kaptan alexte dahil.

ne oldu ersun geri geldi ve kasetçileri istemedi

lan oğlum suç mu volkanı sevmek ne anlatıyon sen
bizim kaleci kadıköyde götüyle top kontrol etse mutluluktan havalara uçardın

Volkan'in Galatasaraylilar tarafindan sevilmedigi belli.Her derbide yaptiklari oratada.Lincoln,Sabri ile kavga etti.Milli macta Galatasaray'lilara kufur etti. bu herifi oversen tepkilerede hazirlikli olacaksin

Mesele Volkan'i ovmen degil sadece.bunun gibi bir suru yorumun var.Sonra biri bir sey diyor modlara bana kus diyorlar diye zirliyorsun.hak ediyorsun kus denmeyi bunu bil.Senin ne yazdigin umrumda degil.sana bir sey deyip ceza alanlar oluyor.onlara uzuluyorum.

Volkan'in Galatasaraylilar tarafindan sevilmedigi belli.Her derbide yaptiklari oratada.Lincoln,Sabri ile kavga etti.Milli macta Galatasaray'lilara kufur etti. bu herifi oversen tepkilerede hazirlikli olacaksin

Mesele Volkan'i ovmen degil sadece.bunun gibi bir suru yorumun var.Sonra biri bir sey diyor modlara bana kus diyorlar diye zirliyorsun.hak ediyorsun kus denmeyi bunu bil.Senin ne yazdigin umrumda degil.sana bir sey deyip ceza alanlar oluyor.onlara uzuluyorum.
ben seviyom

Üst Alt