Fenerbahçe'den Büyüleyici Performans - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Büyüleyici Performans

Salı günü bizim şampiyonlar liginde, Rus şampiyonunu 3-0 yenmemizi beğenmeyip çamur attıkları için bunlar geliyor başlarına. Daha da beter olsunlar. Kibirlerinden ölecekler, Allah da böyle cezalar veriyor işte. Başka açıklaması yok bence.

Aykut bayilir fener'e karsi iyi oynayan adanlara
bievvenu, stoch vs aldirdigi adamlar bizzat kendi izleyip aldirttigi adamlar
hayrovic'te bu kategoriye uyuyor.
seneye fenerbahce'de gorebiliriz.

Hazırlık maçında feyenord maçı ilk yarı 3 0 bitti fb taraftarı bu sene o sene korkun bizden gümbür gümbür geliyoruz diye her sene olduğu gibi hayal satmaya başlamışlardı, ali koç yakından kaçarsa şaşırmayın böyle süt oğlanlarını futbol kurtlar sofrasında yerler adamı borçta 800milyon euro diyorlar hiç uğraşmaz, canaydın dönemindeki kibirlerini hatırlıyorum o dönem polyana gibi zengincilik oynayıp dalga geçiyorlardı beter olsunlar şimdi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takımları kalitesizlik bakımından erzurumla alanyayla falan net kapışır. Ben uzun yıllardır bu kadar kalitesiz bir fb kadrosu hatırlamıyorum. Bizim adnan polatın son dönemindeki kadromuzdan hallice durumları. Bu sene mağlubiyet rekoru kırabilirler inşallah beter olurlar. Şimdiden yanal falan demişler guardiola gelse bu futbol fukaralarına yine bir şey yapamaz. Kayışı yağladım sadece fb maçını bekliyorum :)

Belliydi böyle olacağı.Çok dedim fb lilere Aykutu arayacaksınız diye.Sene başında ilk 3 e girmeleri imkansız demiştim.İyimser davranmışım.İlk 5 e girerlerse büyük süpriz olur.Bu sene arenadaki fb maçında 4 5 gollü galibiyet bekliyorum.Kadıköydede geçen sene galibiyeti kaçırmıştık bu sene o sene kesinlikle artık. Ali koç gelince kaçaçak delik arayacaktık ya la ne oldu ezikler.Sizi her hafta o deliğe gömüyorlar.Dahada beter olun inş.

Üst Alt