Fenerbahçe'den Galatasaray'a Flaş İstek! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Galatasaray'a Flaş İstek!

Eziklik olduğuna katılmıyorum,4 kez üst üste şampiyon olduğumuz senelerde de alıyorduk bu tarz yenilgileri ama yenilmememiz lazım katılırım buna.

Kendi evinde derbide 4-0 yenilmek dunyanin her yerinde ezikliktir Sarper. 20 sene oncesini bilemem. O zamanki konjonktur muhtemelen daha farkliydi. Yari yariya tribunler falan...

Ama sen 50.000 kisinin onunde bu fenerden 4 tane yersen bunun adi ezikliktir. O nedenle ben kazanmak istiyorum bu maci. Dursun falan umrumda degil

Kendi evinde derbide 4-0 yenilmek dunyanin her yerinde ezikliktir Sarper. 20 sene oncesini bilemem. O zamanki konjonktur muhtemelen daha farkliydi. Yari yariya tribunler falan...

Ama sen 50.000 kisinin onunde bu fenerden 4 tane yersen bunun adi ezikliktir. O nedenle ben kazanmak istiyorum bu maci. Dursun falan umrumda degil

Geçen yıl Real yedi 90 bin kişinin önünde Barça'dan 4 tane,kimin umrunda şu anda?O an konuşulur sonra unutulur gider.

Geçen yıl Real yedi 90 bin kişinin önünde Barça'dan 4 tane,kimin umrunda şu anda?O an konuşulur sonra unutulur gider.

Real gibi her 2-3 senede bir 4-5 yersen kendi evinde konusulmaz tabii. Ama sen su boktan fenerden arenada 4 tane ye bak bakalim kac sene konusuluyor.

Ayrica konusulup konusulmamasi onemli degil sonuc olarak ezikliktir. Real ornek verdigin maclarin hepsinde barca karsisinda ezilmistir.

Üst Alt