Fenerbahçe'den Galatasaray'a Flaş İstek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Galatasaray'a Flaş İstek!

arenada_ev_fiyatina_loca_dudak_ucuklatti13909019020_h1121364.jpg

Fenerbahçe yönetimi, 23 Nisan Pazar günü Türk Telekom Arena'da oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi için sarı-kırmızılı yönetimden iki loca talep etti.

TT Arena'ya gelecek olan Fenerbahçe taraftarının yanı sıra takıma destek vermek için sarı-lacivertli yönetimin 40 kişilik bir liste belirlediği ve bu isimlerin derbiyi izleyeceği iki loca için Galatasaray yönetimine çağrı yaptığı öğrenildi. Galatasaray yönetiminin, ezeli rakibine vereceği cevap ise merakla bekleniyor.

TT Arena'ya Fenerbahçe yönetimi kalabalık bir kadroyla çıkarma yapacak. Cezası bulunan başkan Aziz Yıldırım'ın ise derbiyi büyük ihtimalle Fenerbahçe TV'de izlemesi bekleniyor.

Sabah

PORTAL HABERİ

AY: yav küfüv ediyovlav , küfüv ediyovlav şekip , baksana , ayıp yav s.ke s.ke diyovlav

ŞM: Başkanım şike şike diyorlar sanırım.

AY : ayıp yav ben kendim için mi yaptım , fenevbahçe için yaptım

Aziz dursun'u elinde oyuncak yapar.
Bu mahmut uslu'nun kapıda elini filan öper.

Bize kadıköy'de ülker sport arena'da nasıl davranılıyosa öyle davranın akıllı olun öyle efendi ayaklarına girmeyin. Geçmişten ders alın salak salak hareket etmeyin.

Şöyle 4-0 gibi net bir galibiyet alır umarım Fenerbahçe.

Yoksa bu Dursun başka türlü linç edilmeyecek.
Dursun a birsey olmaz yine biz.sinir oldugumuzla kaliriz,en fazla Tudor ve Sneijder harcanir,onun icin dort tane biz koyalim da keyfimize bakalim

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keşke aziz başganımda gelebilse maça.Angut taraftarı kıymetini bilemiyor ama biz alkışlarla karşılardık azizciği.:D

Üst Alt