Fenerbahçe'den Josue Hamlesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Josue Hamlesi!

josue_7.jpg

Fanatik'in haberine göre, Sarı-Lacivertliler’in Galatasaray’da kiralık oynayan Josue için Porto ile anlaştığı öğrenildi.

Fenerbahçeli yöneticilerin kısa bir süre önce Portekizli futbolcunun bonservisini elinde bulunduran Porto’nun yönetimiyle temasa geçtiği ve resmi teklif yaptığı öğrenildi.

Sözleşmesi 2018’in yazında bitecek Josue için Fener’in yaptığı öneriye Porto’nun olumlu yaklaştığı ve tarafların bir kez daha detayları görüşmek için el sıkıştığı öğrenildi. Her fırsatta Türkiye’de çok mutlu olduğunu belirten 26 yaşındaki 10 numaranın da kulüplerin anlaşması halinde Fenerbahçe fikrine çok sıcak bakacağı gelen haberler arasında.

Alper'e 7, Ozan'a 8 veren adam buna da 5 Milyon rahat verir.

Ha Aziz sever "Fener den Galatasaray'a yilin calimi" mansetlerini, sirf bu yüzden bile bu adami alabilir :D
Normalde verebilir ama suanda kasada paralari yoktur, o yuzden vermezler. Oyle bir durumda daha 'isimli' bir oyuncu icin yatirim yaparlar. Taraftari nasil kandiracak Aziz yoksa? :)

Sen baskana güven. Bu sene olamaz ise, gelecek sene. Hepsini dagitacak, cil yavrusu gibi dagilacaklar. Bizde sampiyon olacagiz.

Aziz Yıldırım'ın tek derdi Fenerbahçe koltuğunda kalmak ve şike davasından tamamen paçayı kurtarmak.Bundan sonra Fener başarılı olmuş olmamış umursadığını pek sanmıyorum.Umursuyor olsa böyle yönetmez zaten takımını.Fenerbahçe koltuğunda kalır,arada böyle içi boş tehditler savurur bağırır çağırır geçer gider.Fener taraftarı zaten kesin olarak istifa karakteri koyamıyor,Aziz'i hala seven çok amatör şube vb. ayağına.

Aziz Yıldırım'ın tek derdi Fenerbahçe koltuğunda kalmak ve şike davasından tamamen paçayı kurtarmak.Bundan sonra Fener başarılı olmuş olmamış umursadığını pek sanmıyorum.Umursuyor olsa böyle yönetmez zaten takımını.Fenerbahçe koltuğunda kalır,arada böyle içi boş tehditler savurur bağırır çağırır geçer gider.Fener taraftarı zaten kesin olarak istifa karakteri koyamıyor,Aziz'i hala seven çok amatör şube vb. ayağına.

Cok ugrastiriyorlar Baskani. Baskan timlerini yollayip dövdürüyor, ama döv döv bitmiyorlar muhalifler tribünde.
Kongrede karsisina bizzat Erdogan ciksa, yine kendisi secilir zaten. Ama mesele catlak sesleri kesmek, su an olaganüstü bir cabasi var. Bilmiyorum gidiyor mu, ama bir döner ekmek yigecem diye, sayin Sinan Bilgin in Aziz baskanin kavga timlerinin kaza kursunu anlaminda, hirpalanmasindan endise duyuyorum. Bukadar icerde ugrasmasa hainler ile, coktan alasaga etmis idi fikoyu...

Gizli bir istihbarak söyle dedi: ... Aziz Yildirim "Yarin büyük savas baslayacak" dediginden beri, adamlari Fiko´yu her yerde aradigini, kendisinin kimsenin bilmedigi, gizli bir dag evine saklanip, tir tir titredigini" ifade ettiler.

aziz-yildirim--i702642-600.jpg

Cok ugrastiriyorlar Baskani. Baskan timlerini yollayip dövdürüyor, ama döv döv bitmiyorlar muhalifler tribünde.
Kongrede karsisina bizzat Erdogan ciksa, yine kendisi secilir zaten. Ama mesele catlak sesleri kesmek, su an olaganüstü bir cabasi var. Bilmiyorum gidiyor mu, ama bir döner ekmek yigecem diye, sayin @Sinan Bilgin in Aziz baskanin kavga timlerinin kaza kursunu anlaminda, hirpalanmasindan endise duyuyorum. Bukadar icerde ugrasmasa hainler ile, coktan alasaga etmis idi fikoyu...

Gizli bir istihbarak söyle dedi: ... Aziz Yildirim "Yarin büyük savas baslayacak" dediginden beri, adamlari Fiko´yu her yerde aradigini, kendisinin kimsenin bilmedigi, gizli bir dag evine saklanip, tir tir titredigini" ifade ettiler.

aziz-yildirim--i702642-600.jpg

Hakkaten o tribün olayını nereye kadar böyle sürdürecek bilmiyorum.Derbide mecbur 40 bin üstü olacak o stad,40 bin kişi istifa diye bağırsa hepsini mi dövdürecek ne yapacak? :D

Ama şu bir gerçek,ölene kadar gitmez bu adam.

Üst Alt