Fenerbahçe'den TFF'ye Kritik Görüşme Çağrısı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den TFF'ye Kritik Görüşme Çağrısı!

demirorenyildirim9_0338A.jpg

Aziz Yıldırım, 4 ana başlıkta topladığı şikayet ve taleplerini iletmek üzere federasyondan randevu istedi. Önümüzdeki günlerde yapılacak toplantıda öncelikle Demirören ile Beşiktaş arasındaki alacak ilişkisinin sonlandırılması istenecek.

Sarı lacivertliler sezon başından beri hakemlerin kendi aleyhlerine, Beşiktaş’ın ise lehine karar verdiğini belirterek görüşme talebinde bulundular.

Fenerbahçe yöneticileri TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir’i arayarak, Yıldırım Demirören ve Servet Yardımcı’nın da bulunacağı bir toplantı talep ettiler. Özdemir ise bu talebin resmi yollardan yapılması gerektiğini bildirdi. Sarı lacivertliler ilk etapta şikayetlerini sözlü iletirken, Demirören’e yönelik eleştirilerini ve tüm isteklerini önümüzdeki günlerde düzenlenecek toplantıda dile getirecekler. İşte Fenerbahçe cephesinin talepleri:

BEŞİKTAŞ İLE ALACAK VERECEK İŞİNİZİ ÇÖZÜN

F.Bahçe’nin ilk itirazı TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in Beşiktaş’tan alacaklı olması. Bunun etik olmadığını belirten Fenerbahçe, Demirören’in alacağını hibe ya da tahsil ederek eski kulübüyle bu ilişkisini sonlandırmasını istiyor. Toplantıda bu konudaki talebini dile getirecek sarı lacivertliler, atamaların rakiplerinin isteklerine göre yapıldığını söyleyecek.

BU KARTLAR NEDEN VERİLMİYOR?

İkinci öncelik ise hakemlerin yönetimleri... Dusko Tosic’in sezon başından beri defalarca kırmızı kart görmesi gerekirken görmediği, Quaresma’ya Fenerbahçe maçı öncesi sarı kart gösterilmeyip derbide cezalı duruma düşmesinin önlendiği ve Necip’in de defalarca oyundan atılması gerekirken atılmadığı gibi konular da masaya getirilecek.

GÜNEŞ’İ GÖRMEZDEN GELİYORSUNUZ

Bir başka şikayet konusu ise Şenol Güneş’in açıklamaları nedeniyle soruşturma açılmaması. TFF’nin kurallarına göre sözleşmesinin bitimine 6 ay kalan bir oyuncu kulübünden yazılı izin alınmadan başka bir kulüple transfer görüşmesi yapamıyor. Şenol Güneş’in geçtiğimiz sezon bunu yaptıklarını söyleyerek itirafta bulunduğunu düşünen sarı lacivertliler, Beşiktaş hakkında cezai işlem yapılmasını da gündeme getirecek.

BEŞİKTAŞLI KADROLAŞMASI VAR

F.Bahçe’nin dördüncü itiraz konusu ise TFF’de başta Riva çalışanları olmak üzere her kademede Beşiktaşlıların işe alınması... Bir Beşiktaşlı kadrolaşmanın yapıldığını belirten Fenerbahçe, bu konuda topladıkları örnekleri federasyona anlatıp, itirazda bulunacak.

Ajansspor

buda sesini çıkarmasa kimse sesini çıkarmayacak. ulan alt tarafı bjk onca hafta kimse konusmazmı bu şerefsizlerin kayrılmasıyla alakalı

yahu sene başında da böyle konusuyordunuz adam bağıra çağıra şampiyonluk yarışına girdi. aziz bu bırakıp gitmeden o etkisi bitmez

Yahu senle hiç anlaşamıyoruz bu konularda,yarışa kısa bir süreliğine dahil olmasının Aziz'le alakası yok,Lig Tv ile alakası var.Aziz madem çok güçlü,her şeye kadir,niye 3-4 senede bir ancak şampiyon olabiliyor Fenerbahçe?Beşiktaş'ın çeyreği kadar etkinliği ve lobisi yok şu an Fenerbahçe ve Aziz'in.Asıl tehlike Bjk.Fener 20. haftalara geldiğimizde 7-8 puan geriden takip eder hale gelir yarışı.

Yahu senle hiç anlaşamıyoruz bu konularda,yarışa kısa bir süreliğine dahil olmasının Aziz'le alakası yok,Lig Tv ile alakası var.Aziz madem çok güçlü,her şeye kadir,niye 3-4 senede bir ancak şampiyon olabiliyor Fenerbahçe?Beşiktaş'ın çeyreği kadar etkinliği ve lobisi yok şu an Fenerbahçe ve Aziz'in.Asıl tehlike Bjk.Fener 20. haftalara geldiğimizde 7-8 puan geriden takip eder hale gelir yarışı.
yav sen neden bahsediyorsun çok güçlü herşeye kadir mi dedim sarper. veya asıl tehlike fener mi dedim. sen ağzını açmıyorken bu adam çıkıp hakkını arıyor. bağıra çağıra yarışada giriyor hakemleri etki altınada alıyor. bak gör bi süre herşey istediği gibi gidecek. neyi kanıtlamaya çalışıyorsn anlamıyorumki. asıl dediğim senin yöneticilerin dana gibi yatıyor gelen giden tokatlıyor ama bu herif hakkını arıyor herzaman. camiası adına yaptğı tek olumlu şey bu olsa gerek yıllardır

yav sen neden bahsediyorsun çok güçlü herşeye kadir mi dedim sarper. veya asıl tehlike fener mi dedim. sen ağzını açmıyorken bu adam çıkıp hakkını arıyor. bağıra çağıra yarışada giriyor hakemleri etki altınada alıyor. bak gör bi süre herşey istediği gibi gidecek. neyi kanıtlamaya çalışıyorsn anlamıyorumki. asıl dediğim senin yöneticilerin dana gibi yatıyor gelen giden tokatlıyor ama bu herif hakkını arıyor herzaman. camiası adına yaptğı tek olumlu şey bu olsa gerek yıllardır

Sadece bağırıyor çağırıyor içi boş tehdit savuruyor işte,bundan öteye gidemiyor,etkisi yok veya minimumda yani.İşlevsiz yani.Bizimkiler konusunda hemfikiriz.

Anlamaz osman cabalama bos yere

O anca resmi evraklara algi operasyonu desin

Insanlar ne düsünüyorsa tersini iddia etmek zorunda hissediyor kendini troll

adam şampiyonluk yarışına bu şekilde girdi herkes tamam fener bu yıl bitti demişken halen etkisi yok diyorsun.

neyse ii frmlr krşim

Hep puan mı kaybedeceklerdi,bütün sezonu hiçbir takım kötü geçirmez.Top mop oynadıkları yok.Ezberlemişsiniz 3-5 şey,papağan gibi söyleyip duruyorsunuz.İçerde 2 mağlubiyet almasaydık halen puan farkı olacaktı Fener'le,Kadıköy yenilgisine rağmen.

Anlamaz osman cabalama bos yere

O anca resmi evraklara algi operasyonu desin

Insanlar ne düsünüyorsa tersini iddia etmek zorunda hissediyor kendini troll

Sana ne lan benim yaptığım yorumdan arızalı sorunlu herif?Okumak istemiyorsan engelle veya eleştireceksen de alıntı yap adam gibi eleştir.Yetti bu kadarı.Adam gibi yorum yapmamıza bile müsaade etmiyorsun,her şeyi provoke ediyorsun.Bende kemik yok daha önce söylemedim mi sana?

Üst Alt