Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!..

Cevap: Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!..

Barça'nin her sene de 100'den fazla futbolcu seyrettigini de hatirlatmak lazim...

Daha önce Santos'un bizim sol beklerden iyi olduğunu söylemiştim.

Provokasyon yaptığım iddia edildi ceza yemiştim.

Santos Türkiye'de ki en iyi sol taraf oyuncusudur.Sol bek demiyorum.Sol tarafın neresine koyarsan koy.

Gökhan en zor maçların derbilerin hep yıldızı maçlara tek tek bakalım inanılmaz ama mutlaka skora etki edicek hareketleri var mutlaka.Adam sağbekken bukadar etki yapması gerçekten inanılmaz birşey adam okadar iyi değil diyoruz ama cidden çok iyi ya.

Ama Santosa bişey diyemiycem.

Barcelona, Bastos'u düşünüyor sol bek için. Santos ile işlerinin olacağını düşünmüyorum.

Daha önce Santos'un bizim sol beklerden iyi olduğunu söylemiştim.

Provokasyon yaptığım iddia edildi ceza yemiştim.

Santos Türkiye'de ki en iyi sol taraf oyuncusudur.Sol bek demiyorum.Sol tarafın neresine koyarsan koy.

ben de tartışmıştım hakan balta santostan iyi diyordular sene başı bazı arkadaşlar

Dani Alves varken Gökhan'ın işi zor. Santos'u alabilirler. Abidal ile değişmeli oynarlar. Orta sahada da oynar. Her türlü gideri var. :)

Umarım Gareth Bale'i alırlar.

Hayır yani bu adam sadece sol bek değil. Gerekirse orta saha oynat, gerekirse sol açık.

Bale ve onun tarzında ki oyuncular, Barcelona'da kendini harcatırlar. Bale ver-al, ver-al 1000 tane arka arkaya pas yapabilecek bir adam değil bildiğiniz gibi. O adamın soldan soldan yardırıp gitmesine de, Barcelona oyun sistemi izin vermez.

Gökhan en zor maçların derbilerin hep yıldızı maçlara tek tek bakalım inanılmaz ama mutlaka skora etki edicek hareketleri var mutlaka.Adam sağbekken bukadar etki yapması gerçekten inanılmaz birşey adam okadar iyi değil diyoruz ama cidden çok iyi ya.

Ama Santosa bişey diyemiycem.

antepteki ivan de souza da çok kaliteli .

santos'ta defansif yön yok oynıyamaz orda

Gökhan iyi oyuncu ama hücumu biraz fasa fiso. Çok çıkıyor ama çok az etkili oluyor. Yine de Alves'in yedeği olabilir. A.Santos'un hücum gücü Barca'daki sol beklerden iyi ancak savunmayı rakibe hamle yaparak, yani riskli yapıyor. O yüzden Barca'nın alacağını sanmam.

Üst Alt