Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!.. | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!..

Fenerbahçe - İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında tribünde Barcelona futbolcu izleme komitesinden bir isim de vardı...

yanantop-sondakika2.jpg

Lig TV

Fenerbahçe'de son haftalarda takım olarak yaşanan çıkış oyunculara da yansıdı. Andre Santos ve Gökhan Gönül'ün yükselen form durumu Avrupa devlerinin de dikkatini çekmiş durumda.

Fenerbahçe - İstanbul B.B maçında ise dünyaca ünlü Avrupa kulübü Barcelona'nın futbol izleme komitesinden Luis Gonzales tribündeydi. Katalan ismin bir süredir takip ettikleri ve transfer listesine aldığı oyunculardan ikisi olan Gökhan Gönül ve Andre Santos'u yerinde izlemek için İstanbul'a geldiği öğrenildi.

Gökhan Gönül geçtiğimiz aylarda Sporx'e yaptığı özel açıklamada transferinin sinyalini vermiş ve "İstiyorum, hayırlısı olsun" ifadelerini kullanmıştı.

Cevap: Fenerbahçeli iki yıldız Barcelona kıskacında!..

Gökhan icin geliyor iddiasi medyanin uydurmasi.

Evet barcelonadan bir komite geliyor ama Bence Volkan icin geliyorlar.

Demedi demeyin ;)

Ben hic begenmiyorum ama bence Santos icin gelmistir eger Barca'nin gozlemcisiyse . Kaldi ki 10 kusur tane gozlemcisi var Barca'nin yani okadar da buyutulucek bir olay degil . Turkiye'den kimsenin Barca'ya felan gidecegini sanmiyorum .

O kadarda iyi degil hem en az iyi iki tane kaleci lazim Barca gibi takima.

Gökhan iyi oynadı ilk yarı.Ben isterim barcelonaya gitmesini

Gökhan Gönül Barcelona'da oynayabilir.

Çok büyük gurur duyarım.

1 seneden beri Gökhan ve Santos dünyanın en iyi 10 beki arasında diye yazıyorum burda, objektif değilsin diyor bazı arkadaşlar ama cidden öyle. İkisi de müthiş futbolcular. Santos banko oynar Barcelona'da, Alves olmasa Gökhan da oynar ama Alves varken işi zor.

Gökhan icin geliyor iddiasi medyanin uydurmasi.

Evet barcelonadan bir komite geliyor ama Bence Volkan icin geliyorlar.

Demedi demeyin ;)

Rustu gibi gider, yedek olur.

Scout bu, her gittigi takimdan oyuncu almalari sart degil. Bir kac hafta iyi performans gosteren oyuncuyu izlemeye gelir, raporunu yazar bir fiyat bicer, geri doner raporu verir, haftaya baska klupte. Abartmayin

1 seneden beri Gökhan ve Santos dünyanın en iyi 10 beki arasında diye yazıyorum burda, objektif değilsin diyor bazı arkadaşlar ama cidden öyle. İkisi de müthiş futbolcular. Santos banko oynar Barcelona'da, Alves olmasa Gökhan da oynar ama Alves varken işi zor.

gökhan ve santostan dünyanın bir numaralı takımlarında bir tıırrık olmaz

Alves olmasa Gökhan da oynar ama Alves varken işi zor.

Alves olmasa Sabri de oynar cunku baska sag bekleri yok . Zaten sag beklerinde Alves orta sahalarinda Iniesta Xavi ofans hattinda Messi Villa gibi oyunculari oldugu icin Barcelona Barcelona oluyor . O olmasa bu olmasayla olmuyor kusura bakma . Kalelerinde Valdes olmasa Volkan , Pique ve Puyol olmasa Lugona da oynar de tam olsun ;)

Gökhan > Santos

İkisi de banko 11 oynayamaz o ayrı.

Eger bu Gökhan ve Santos Güzelim Barcelona´nin Futbolculari ise ben Futboldan anlamiyorum.. Bunlar Barcelona´da Top Toplayicisi olarak bile giremez Nou Kamp´a...

Tamam Futbolcular ama Barca´ya göre cok kötüler... Bunlar Barca´ya gitsin ozaman Servet, Sabri, felan Bilbao felan alsin gelsin...

Üst Alt