Fenerbahçeli Janssen, Fikstürü Karıştırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeli Janssen, Fikstürü Karıştırdı!

DNJEhXiWsAAftuS.jpg

Fenerbahçeli Vincent Janssen, Galatasaray'ın fikstürüyle kendi fikstürünü karıştırdı.

Janssen, tweeti kısa süre içinde sildi.

e tabi hocaları her rakip analiz gününde bizim fikstürü koyarsa barkovizyona adam da şaşırır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çaresiz ve acınası durumlarını özetleyen bir olay. Tamamen bize muhtaçlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahahahhahahah :D Haşortmanlı bunları iki haftadır dolduruyor tabi normaldir. Biz Galatasaray maçından iyi bir sonuçla dönelim sonra bunlar Trabzon'a gidiyorlar kesin puan kaybederler biz de Kayseri'yi yener farkı kapatırız diye her gün futbolcuların kafalarını ütülemiyorsa ben de bir şey bilmiyorum. Galip geldikleri bir maçtan sonra dahi takımını değil de bizim fikstürümüzü konuşan bir hocanın olduğu takımın oyuncusu bu yanlış olmasın :D

alalim reis
hemen sileriz olmadi yani

Rezil iğrenç yaratıklar. Hiç mi insanlık yok sizde ha? Nedir bunlar ha nedir? Nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara. Onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor. Onlara yardım elinizi uzatacağnıza bir de utanmadan, sıkılmadan alay ediyor, küçük görüyorsunuz. Aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. Hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama; ondan da anlamazsınız ki siz...

Üst Alt