Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Futbol, bir ülkede barışı, birliği, saygıyı sağlamıyorsa. Aksine kitleleri ayırıyorsa lanet olsun öyle futbola, bu ülkeye fazladır futbol.

Bu lafın üzerine sustum...

Sen ayyıldız bayrağımız ile yunan israil bayraklarını aynı olay içersinde değerlendiriyorsan ben senden zaten fenerbahçeyi desteklemeni beklemem...

Şu lafının üzerine adım gibi eminim burayı okuyan veya okumayan kuşlar da istemezler senin desteklemeni..

Ben aşırı milliyetçi sloganlara girmem , Ben Allahına kadar Milliyetçiyimdir..

Olmamış bu Ergün.

Ata'mızı örnek almanızı beklerim. Bayrak rengi tipi önemsiz bir milleti temsil eder. Ve saygı gösterilmelidir der Ata'mız. Hatta İzmir işgali sonrası Kurmaylarını kalaylamıştır. O yüzden anlamı farklı olsa da o bayrakların amacı-temsiliyeti birdir. Biz de yaptık onlar da yapıyor. Yunanlıların azgınları dışındakiler oldukça Türk sever iyi insanlardır. Bizim de azgınımız var çekilecek gibi değil.

Futbol, bir ülkede barışı, birliği, saygıyı sağlamıyorsa. Aksine kitleleri ayırıyorsa lanet olsun öyle futbola, bu ülkeye fazladır futbol.

93' yılına dönüp sorunu çözmek irdelemek lazım. İlk başlatan değil konu. Ayrıca Spor bu abartmayın. ManU bizimle oynarken Arsenal ya da Chelseali taraftarlar bizi destekler. 2+2 = 4. Spor bu. Ancak Milli Forma olunca işler değişir. O zaman haklısın.

Emrah ben orda kafatasçılık yapmadım ne demek istediğimi anladın...

Benim Bayrağım diğer ülke bayraklarından daha anlamlı ve bin kat daha değerlidir ..

Benim bayrağım diğer bayraklar ile aynı konu içerisinde örnek verilmesi benim açımdan kabul edilecek bir davranış değil..

Daha dün 9 Şehit 73 yaralı var o bayrak uğruna..

Ergün bunu derken kendi değerlerini unutuyorsun. Bizim atalarımız Çanakkale'de bize saldıran düşman askerini bile kucağında taşıyıp kurtarmıştır. Susuz yaralı düşman askerine cebindeki son lokmayı vermiştir. Ayağına serilen bir milleti temsil eden bayrağı kaldırın bunu buradan diye kızmıştır. Kızdığı kişiler de Ordu'nun hatrı sayılır büyükleridir. Milletvekilleridir.

O yüzden birşeyi söylerken aşırılığa kaçmadan ve Türk'lüğün geçmişten gelen anlamını unutmadan değerlendirin.

Yok Azerileri severim yok bana saygı duyuyorlarsa tamamdır bitti gitti vs... Yapmayın bunu. Onlarda olduğu bizde de pislik leş karaktersiz insanlar dolu. Milliyetçiliğin her türlüsü tehlikelidir. Din, dil, Irk... fark yapmaz hepsi tehlikelidir. Doğru yerde yapın ve savunun ancak argümanlar karşınızdakini incitmeden yapın bunu. Ata gibi yapın en azından.

Şike yüzünden ülkeye leke sürmüş bir kulübün ve o şikeciyi destekleyenlerin Milli Duygularını sorgulayın hele. Bir Yunanlı yapmaz bunu demek istenildi ve bu bir "ironidir". Abartmayın. Bizim Bayrağımız bizim için hatta benim için dünyanın en kutsal en "kırmızı" en anlamlı ve en şerefli bayrağıdır. Ancak bu Yunan bayrağına basmamızı yakmamızı tükürmemizi gerektirmez sırf onlar yaptı diye. Aklı başında bir insan saygı görür. Akli yaklaşımı da böyle yaparsınız ancak.

Halen Galatasaray-Fener kavgası yapıyorsunuz, yuh demek istiyorum. Şehitlerimizden utanın biraz.

Vay arkadaş İsrail'li haklı yunanlı haklı mevzusuna ne giriyorsun ben öyle bişey mi dedim...

Yaptığın basbaya popülizm'dir aksini forumdaki arkadaşların vicdanına bırakıyorum...

Yapma abi. Yahudiye, Ruma empati yapmamızı istedin ne vicdanı. Tanımasam yanlış şeyler düşüneceğim ama 3 yılı aşan hukukumuz var şimdi. Fenerbahçe nefretinden dolayı aşırıya kaçtığını düşünüyorum.

Antu olsun tum gazeteler ve cevremdekiler olsun herkes tenilmemizi istiyor. Bize fransiz takimi diyenler benim kardesim falan degil. Marsilya 4-5 tane at su garibanlarada icimdeki yaglar erisin

Fener nefretiniz Ülke sevginizin üstüne çıkmasın..

Avrupa da herkes birbirini desteklemesi gerek desteklemeyen de manevi yönden bir bozukluk vardır..

abi kusura bakmada hiçbir ülkede avrupada kimse rakibini desteklemez. biz sadece şu saçma sapan kavgaları yapmayalım yeter. formayı görünce kırmızı gören boga gibi olmayalım yeterki. real madrid roma maçında roma reali eledikten sonra barccelonalılar teşekkürler roma diye pankart açtı. yani kimse tutmaz rakibini. yani normal olanıda bu.

Buyrun devam edebilirsiniz.

Konuyu sabote edenler konudan atılacaktır,bilginize..

bu sikeciler hic bir zaman ama hicbir zaman bize destek vermediler

hatta bizim avrupadaki rakiplerimizi, ts nin rakiplerini destekleyip, bu olayi ilk cikaran fenerliler.

biz yillarca dostluk olsun, baris olsun diye camia olarak hep ilk adimi atiyorduk, ama hicbir zaman cevap alamiyorduk, hatta daha beter dalga geciyorlarda, futbolcusundan yöneticisine kadar, hepsi.

ama simdi cok sey degisti, simdi Galatasaray 4-5 sene önckei Galatasaray degil.

simdi fener 5-6 sene önceki fener degil, simdiki fener dünyaya rezil olmus, sikeci bir fener.

simdi Türkiyede 90 yillarda oldugu gibi tekrar en güclü kulup Galatasaray

iste simdi fenerliler "ilk adimi" atiyor, neden acaba?

sikeci olduklari icin, artik eskisi gibi güclü olmadiklari icin... simdi aklarina geliyor "ilk adimi" atmak

bizim fenerlilere hic bir zaman ihtiacimiz olmadi, olmicakta.

onlar destek verse ne olur vermese ne olur?

gecin bu oyunlari

puan alirsak, manu taraftardan cok üzülürler, alamazsak manu taraftardan cok dalga gecmeye calisirlar.

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter 'da Tam Destek Veriyor

Fenerbahçeli kardeşmi???:coffee:

Fenerbahçe kulübü ile fener taraftarını karıştırmayın lütfen. Benim en samimi dostumun biri sülale boyu fenerlidir. fenerbahçeye bende küfür ederim ama fenerlilere küfür edene ben küfür ederim ;)

not: Ve bizim taraftarın kullandığı "nkfvas yazan" atkı..vb şeylere de çok sinir oluyorum.

https://www.gscimbom.com/forum/gsci...bom-yonetiminden-duyurular-36.htmlKulübümüzün bugün duyurduğu Metin Oktay Fair Play Ödülü yarışmasında kullandığı;

"Sporun gelişmesinin ve benimsenmesinin önündeki en büyük engellerden biri olarak gördüğümüz ve tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de filiz veren “rakibi düşman gibi görme” eğiliminin önüne geçmek, Metin Oktay’ın döneminde olduğu gibi arkadaşlık, tolerans ve saygı ortamını yeniden canlandırmak programın hedefidir."

ifadesinin forumumuz yönetimince önemsendiği, bu uğurda gerekli adımların atılacağını ve forum misyon / vizyon / değerlerinin bu kapsamda revize edileceğini üyelerimizin bilgilerine sunar, üyelerimizin forumda “rakibi düşman gibi görme” eğiliminin önüne geçmek adına bizlere gerekli desteği sağlamasını temenni ederiz.

Yukarıda belirtilen sebeplerden ötürü bu başlığı kilitlememenizi öneririm. Bu arada arkadaşlar fenerbahçeli deyince aklımıza hep antu, 12 numara gibi forum sitelerindeki fener taraftarı geliyor olabilir. Ama bu ülkede Galatasaray' ın UEFA kupasını aldığı sezon bütün Avrupa maçlarında destekleyen bir fenerbahçe taraftarı profili de var. Ben buna şahit oldum. Hagi' nin oynadığı futbolu çok beğendiği için Galatasaray maçlarını sürekli izleyen bir taraftar profili olduğu gibi. Bu yüzden taraftar olalım, gönlümüzü verelim, yapılan haksızlıklara karşı sesimizi nasıl yükseltiyorsak, verilen destek karşısında da teşekkür edebilelim. Öncelikle insan olmak ve özellikle Türkiye' nin yaşadığı şu kötü günlerde birlik ve beraberlik içerisinde olmak ilk hedefimiz olmalı.

Bir şehidimiz fenerbahçe taraftarı ise üzülmüyor musunuz? Ya da bir şehidimiz Galatasaray taraftarı ise onlar üzülmüyorlar mı?

Şimdi bu yazdıklarım tepkinizi çekebilir. Milliyetçilik, şu, bu kavramlarıyla da ilişkillendirilebilir ama lütfen bunu yapmayın. Fatih Terim' in Bursa maçı sonrasında söylediklerini unutmayın. Alacağımız bir güzel sonuç tüm Türkiye' yi mutlu etsin, gururlandırsın inşallah.

her ne kadar taraftar psikolojisi inkar etse de ulkemizde takimlar acisindan

-> Iskocyadaki gibi mezhep farki yok ,

->Ispanyadaki gibi ayrilikci-kral vs. gibi siyasi fark yok,

->Ingiltere ,Italya'daki gibi sinifsal farklar yok (Liverpool-Everton veya Napoli ,Roma ornekleri)

simdi bugun dogan bir cocuk Fenerli de olabilir ,Galatasarayli da .Burada guzel bir olay var ,kalkip da butun Fenerliler soyledir ,boyledir diye genellemek abesle istigal bana gore.

O başlattıysa sen bitirirsin, yarın sen başlatırsın o bitirir. Yunanistan takımını desteklerim Fenerbahçe 'yi desteklemem diyip de GSCTP 'de milliyetçilik şov yapma o zaman abi. Fenerbahçe bize Rumların yaptığından kötü ne yapmış olabilir, hangi toprağımıza göz dikmiş, kaç masumun canına kıymış olabilir? Fransızlar, İngilizler, Rumlar, İtalyanlar Anadolu topraklarını kafasına göre bölüşmüşler; hangi holiganizm bundan daha kötü olabilir? Yapmayın GSCimbom ahalisi, yanlış yapıyorsunuz, antu.com da tartışılıyor böyle şeyler, nerede bizim farklılığımız?

Olay kesinlikle budur ... Gidip Fener'i destekleyin demem burdaki kimseye bende elimden geldiğince nötr olmaya çalışıyorum ama gidip de karşı takımı desteklemek bana çok tuhaf geliyor ... Fener şike yapmıştır onlar ise topraklarımıza namusumuza bile göz dikmiştir zamanında hala da fırsat bulsalar aynı emellerini gerçekleştirirler ... Yani şikeyi bunlardan daha büyük bi suç gibi görüp nefret etmek ilginç ...

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter 'da Tam Destek Veriyor

Fenerbahçe kulübü ile fener taraftarını karıştırmayın lütfen. Benim en samimi dostumun biri sülale boyu fenerlidir. fenerbahçeye bende küfür ederim ama fenerlilere küfür edene ben küfür ederim ;)

not: Ve bizim taraftarın kullandığı "nkfvas yazan" atkı..vb şeylere de çok sinir oluyorum.

Hocam tam tersi olmasi gerekmiyor mu? Yani kuluplere saygi duyulmali taraftar o kadar onemsenmemeli? :)

Üst Alt