Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Yapmacık hareketler bunlar. Yenildiğimiz takdirde bir şekilde sıyrılıp üste çıkacaklardır. Farz-ı misal "o kadar destek verdik yine yenemediniz"

Yapmacık hareketler bunlar. Yenildiğimiz takdirde bir şekilde sıyrılıp üste çıkacaklardır. Farz-ı misal "o kadar destek verdik yine yenemediniz"

ne desteği sokmadıkları laf kalmaz bunları yapmalarının nedeni yenersek zaten destek verdik neyin artistliğini yapıyorsunuz tarzı takılacaklar :D ben kaydedin twitter'da bunları yazanları maç sonu yenilirsek nasıl laf sokma peşinde olacaklar :asd:

Bazı arkadaşlar çok art niyetli düşünüyor. Etkinliğin oluşmasında başrol oynayan kişilerin hesabını inceledim, bu harekete karşı olan herkese karşı savunmuşlar. Önyargılı olmayın, bugünlerde böyle şeylere ihtiyacımız var beyler. Fenerbahçeli diye hepsi antu kafasında olacak değil ya.

A3JT5toCIAEsCBs.jpg

Unutmayın böyle günleri :)

Zaten doğrusu herkesin bir birine destek olması.Galatasarayımızı destekleyen tüm fenerli arkadaşlara teşekkür ederim desteklemeyenler zaten konuşmaya değmez.

Spor müsabakalarını kulüp milliyetçiliğinden çıkarıp Vatan Millet hadisesi yapmak hele yıl 2012 iken.

Milli Takım dışında girmem o havaya. Ne bizim için ne de bir başka takım için. Bir T.C Vatandaşı olarak elbette kazansın isterim ancak şikecilere destek olunmaz.

Bize gelince, Galatasaray için oynasınlar. UEFA Kupasına bile tesadüf diyen kafalar için değil.

Bazı arkadaşlar çok art niyetli düşünüyor. Etkinliğin oluşmasında başrol oynayan kişilerin hesabını inceledim, bu harekete karşı olan herkese karşı savunmuşlar. Önyargılı olmayın, bugünlerde böyle şeylere ihtiyacımız var beyler. Fenerbahçeli diye hepsi antu kafasında olacak değil ya.

A3JT5toCIAEsCBs.jpg

Unutmayın böyle günleri :)

ve böyle günleri

mg_Fener_CSKA_Destek01.jpg

ve böyle günleri

mg_Fener_CSKA_Destek01.jpg

2737_253_22429.jpg

Yahut böyle günleri :)

Bu insanlar sağdı, soldu, kürttü, çerkezdi, Galatasaraydı, fenerbahçeydi diye birbirine bunları yaptıkça olmaz. Allah aşkına soruyorum size; CSKA ile maçımız olsa, Zenit taraftarı gelip Arenada "Galatasaray 'a başarılar dileriz." diye pankart açsa. "Ne biçim adam lan bunlar" demez miyiz? Türk insanı hata yapıyor. Unutmayınız ki Milliyetçilik her kavramın önündedir. Tutup Marsilya karşısında kirli Fenerbahçeyi destekleyin demiyorum size ama Fransız da olmayın, en kötü tarafsız olmaya çalışın ben gibi. Ama her ne kadar tarafsız da olsam biliyorum ki Fenerbahçe 'den bir oyuncu gol atınca gelip ay-yıldızı öperse tarafsızlık falan kalmaz bende de :)

Valla çoğunuzun yaşı yetmez...

Bu pankart muhabbetini ilk başlatan Fenerbahçedir...

Fenerbahçe taraftarıdır...

Yıl 1992-93 sezonu şampiyonlar ligi gruplarında Galatasaray-Barcelona maçı öncesinde "Barçelona Seninleyiz..." pankartını açıp Kulüpler arasındaki ilk ikircilik ve kıskançlığı başlatan Fenerbahçe ve ezik taraftarıdır...

Yunanistan takımlarını desteklerim...

Feneri desteklemem o kadar...

Desteklerinide istemem...

Kimin ne düşündüğü umrumda değil...

Valla çoğunuzun yaşı yetmez...

Bu pankart muhabbetini ilk başlatan Fenerbahçedir...

Fenerbahçe taraftarıdır...

Yıl 1992-93 sezonu şampiyonlar ligi gruplarında Galatasaray-Barcelona maçı öncesinde "Barçelona Seninleyiz..." pankartını açıp Kulüpler arasındaki ilk ikircilik ve kıskançlığı başlatan Fenerbahçe ve ezik taraftarıdır...

Yunanistan takımlarını desteklerim...

Feneri desteklemem o kadar...

Desteklerinide istemem...

Kimin ne düşündüğü umrumda değil...

O başlattıysa sen bitirirsin, yarın sen başlatırsın o bitirir. Yunanistan takımını desteklerim Fenerbahçe 'yi desteklemem diyip de GSCTP 'de milliyetçilik şov yapma o zaman abi. Fenerbahçe bize Rumların yaptığından kötü ne yapmış olabilir, hangi toprağımıza göz dikmiş, kaç masumun canına kıymış olabilir? Fransızlar, İngilizler, Rumlar, İtalyanlar Anadolu topraklarını kafasına göre bölüşmüşler; hangi holiganizm bundan daha kötü olabilir? Yapmayın GSCimbom ahalisi, yanlış yapıyorsunuz, antu.com da tartışılıyor böyle şeyler, nerede bizim farklılığımız?

Milliyetçilik şovu yapmam ben...

Vatanımı Milletimi severim ama Irkçılıkta yapmam...

Ben feneri desteklemem...

Destekleyenede laf etmem bu kadar basit Mehmet'cim...

Biri gelip dürüst bir irlandalımı yoksa hırsız bir Türk lemi arkadaşlık edersin dese, irlandalı yı tercih ederim.

Bazı insanlık değerleri vardır, önüne geçilemez.

Şikeci fenermi, marsilya mı?

tabiki marsilya

Milliyetçilik şovu yapmam ben...

Vatanımı Milletimi severim ama Irkçılıkta yapmam...

Ben feneri desteklemem...

Destekleyenede laf etmem bu kadar basit Mehmet'cim...

Vatanı milleti sevmek bu değil abi, çok sohbetler ettik ama burada görüş ayrılığına düşüyoruz. Vatan sevmek; üzerinde ay-yıldız bulunan herşeye saygı duymaktır, onu yeri geldiğinde sevmektir. Bu, fenerbahçe forması olur, dağ olur, taş olur ne olduğu farketmez. Sevmesen bile en azından nefret etmemektir. Fenerbahçe kirli diye benim içimden de desteklemek gelmiyor ama "Yunan takımı desteklerim, Fenerbahçe 'yi desteklemem" cümlesi ağır geliyor bana, kanıma dokunuyor.

şikeci aşiftelere ve angutlarına aşırı bi nefret duyduğum için onları ciddiye almıyorum.desteklemesinler bizi.

Üst Alt