fenerbahçelilerin yavaş yavaş ali koç'a bilenmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerbahçelilerin yavaş yavaş ali koç'a bilenmesi

antu kisadevre yapmis resmen.falcao da gelirse bunlar ilk olumsuz sonucta topculari isliklamaya baslar sonrasida zaten tam geriye yaslanip izlemelik olur

Ali Koc en buyuk ilk hata yi Aykut kocamana kovmakla yapti, kendi kararlarina vermiyor bu adam. Surekli taraftarlarina mutlu etmek icin hamleler yapiyor.

Aykut Kocamanla devam etseyde gecen sezon, sampiyon degilde en azindan boyle rezil olmazdilar ve ilk ucte olurdular. Gitti hollandali vasati aldi, dunyaca paralar cope atti.

Ali Koc en buyuk ilk hata yi Aykut kocamana kovmakla yapti, kendi kararlarina vermiyor bu adam. Surekli taraftarlarina mutlu etmek icin hamleler yapiyor.

Aykut Kocamanla devam etseyde gecen sezon, sampiyon degilde en azindan boyle rezil olmazdilar ve ilk ucte olurdular. Gitti hollandali vasati aldi, dunyaca paralar cope atti.

Sonra da yine taraftar dediği ismi Ersun'u getirdi hadi bizde futbol aklı var taraftar olarak , fb taraftarını dinlemek büyük hata dediğin gibi şimdi her şeyin suçlusu kendi oldu.

Sonra da yine taraftar dediği ismi Ersun'u getirdi hadi bizde futbol aklı var taraftar olarak , fb taraftarını dinlemek büyük hata dediğin gibi şimdi her şeyin suçlusu kendi oldu.

Kocamanin futbolu gamsiz olabilir ama adam efektif futbol oynatiyordu, o sezon en cok gol ve en az gol yiyen takim fenerbahceydi. Adami yiyip bitirdiler.

Bunlar okadar salak ki, Ersunun sampiyon oldugu senede takimi zaten aykut kocaman kurmustu, fizik derececi cok yuksek ve turkiyenin en iyi kadrosu vardi ellinde. Son dakkika gollerle, hazir takimla sampiyon oldu Ersun.

Ali Koc olsaydim, Aykutla en az 3 sene daha devam ederdim. 6 - 7 takviyle aykut takimi sampiyon yapabilirdi.

Ne kadar büyük bir balon olduğunu anladılar.

Kendi çapında Comolli’yi getirip Fener’i profesyonel bir kulüp haline getirecekti. Oysa Comolli tercihinin büyük hata olduğu baştan belliydi.

Geldikten sonra kulübün zaten çok ciddi maddi krizde olduğu süreçte berbat kalitede veya kariyeri büyük düşüşte olan oyuncuları transfer etti. Neredeyse hiç birinden verim alamadı. Borcuna borç kattı.

Düşüncelerinin bazıları doğru olsa da, uygulamasında sınıfta kaldı.

En son katıldıkları turnuva ile ilgili söyledikleri zaten mantıken ne kadar saçma bir düşünce yapısında olduğunu gösterdi.

Fenerbahçe’nin dolaylı yollardan kendini o turnuvaya aldırması bir başarı değildir. Kendini o turnuvaya doğal süreçte davet ettirmesi ve orada karşılaşacağı büyük kulüplerle başa baş oynayacak bir takım yapması başarıdır/vizyondur.

Gelirsin, Fener’i ayağa kaldırırsın. Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek/yarı finaller görürsün. Dünyanın gözlerini üzerine çekersin ve Bayern Münih’ten, Barcelona’dan, Real Madrid’den sezon öncesi turnuva daveti alırsın, zaten herkes saygı duyar. Oraya takımını bağlantılarınla zorla gönderirsen bu “önemli” bir başarı değildir. Senin aslında ne kadar vizyonsuz, küçük çaplı bir adam olduğunu gösterir.

Ali Koç'u ben TSL'deki rekabeti değerlendirecek Fenerbahçe'nin Aziz Yıldırım ile birlikte kaybettiği centilmenlik ve sportmentlik gibi değerleri takımına getirebileceği için önemli görüyordum. Sportif olarak ne yaptığı umrumda değil ama karakter olarak resmen bir Holigan çıktı. Ne zaman Fenerbahçe başarısız olsa anlamsız ve alakasız nedenlerden Galatasaray'a saldırması, Fatih Terim'in aldığı tazminat gibi sebeplerden ötürü saçma gündemler yaratması Ali Koç'un bende karakter olarak da hayal kırıklığı yaratmasına yol açtı.

Holiganizmle, taraftarla taratar olan başkanla bir yere varılmaz. Bu sene de bir şey yapabileceklerini zannetmiyorum saçma sapan açıklamalar dışında.

Koç'un yerinde olsam verdiğim paranın hepsini geri alır bırakır giderim Fb'lilere iyilik yaramaz
Haklisin fakat taraftari gaza getiren kendisiydi.. halbuki gercek borcu filan aciklayarak ve bana 2 donem lazim derken iyi baslamisti. Soylemesi gereken, ilk ve tek vaadim 2. donemim sonunda borcsuz bir kulup birakmak ve belki de benden sonraki baskan yaptiklarimin kaymagini yiyecek olmasiydi. Eger Ali Koc olmasiydi bunlar net batmisti. Tamam gaza getirdi de yine nankorluk yapiyorlar.

Üst Alt