Fenerbahçe'nin Alex Planı


20091004_fenerbahce_sevinc_alex_1.jpg
Fenerbahçe’yle iki yıllık daha sözleşme imzalayan Alex de Souza’yla yönetim, oyuncunun bu sene gösterdiği performansından sonra bu oyuncuyla tekrar masaya oturma kararı aldı.Bu sene Turkcell Super Lig'de olağanüstü bir performans sergileyen başarılı kaptana yönetimden iki yıllık yeni sözleşme teklifi gündemde. Geldiği günden bu yana hem Fenerbahçe taraftarının hem de Türk futbol kamuoyunun büyük beğenisini toplayan Alex eğer isterse 2011'de bitecek olan sözleşmesini 2013'e kadar uzatabilecek.Hem Fenerbahçe'nin hem de Türkiye'nin en başarılı yabancı oyuncusu olarak kabul edilen ve Türkiye'ye geldiğinden beri istatistikleri alt üst eden Brezilyalı Fenerbahçe'den yıllık 2.350.00 Euro alıyor. Taraflar anlaşırsa Fenerbahçe yönetiminin bu aralar gündeme getirdiği artı iki yıllık sözleşme de bu fiyat üzerinden değerlendirilecek.Fenerbahçe yönetimi başarılı oyuncuyla bu konuyu en kısa sürede resmiyete dökmek istiyor.Kaynak: Milliyet
 
Cevap: Fenerbahçe'nin Alex Planı32-33 yaşında değil mi zaten. Daha ne kadar oynayacak. Bu sene son senesi olur zaten. Sonraki senede Fener'in çöküşü başlar.
 
Cevap: Fenerbahçe'nin Alex PlanıBeğenmeyip laf atıyoruz ama ligin dengesinin değişmesini sağlayan tek adam "şuanda"

Ve eminim ki yaşı 36 37 bile olsa yinede iş yapar TSL de...
 
Cevap: Fenerbahçe'nin Alex PlanıFizik gücü ve hızıyla ön plana çıkan bi oyuncu değil. Tekniği, oyun zekası, çabuk düşünebilmesiyle varolan bi oyuncu, dolayısıyla yaşının futbolu olumsuz etkilemesini beklemek boş bi beklenti olur.
 
Cevap: Fenerbahçe'nin Alex PlanıDalga geçtik ama ;

Alex ; Adı Hagi'yle beraber anılmayı hakeden nadir futbolculardan birisi ;)
 
Cevap: Fenerbahçe'nin Alex PlanıEvet Hagi daha üstün ama ondan sonra gelen yabancılardan açık ara en iyi Alex.
 
Üst Alt