Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi Kadrosu Belli Oldu

fenerin defansı çöp, yeni aldıkları ortasahalar kurtarırsa belki kurtarır takımı. forvetler slimani hariç etkisizler.
bizde de defans ortalama, ortasaha fernando hariç iyi yok, hücümcular garry,feghouli hızlı ama forvetimiz yok.
Onlar Avrupa liginde 3-5 puan toplayabilir ama bizde de CL de 3üncülük bile zor.
fernando hariç demişsin.ndiaye ve emre akbaba var.üstelik ligin en iyi kanatlarına sahibiz.onyekuru-gary-feghouli-yunus vs neyse

fernando hariç demişsin.ndiaye ve emre akbaba var.üstelik ligin en iyi kanatlarına sahibiz.onyekuru-gary-feghouli-yunus vs neyse

evet, ndiayeyi ve emre akbaba yı ortasaha olarak değil ofansif oyuncu olarak görüyorum. defansif yönü olan ortasahalar diyelim o zaman. CL'de herkezin kanatları hızlı bizimkiler fark yaratabilirmi? bilemiyorum.

Anderlecht değil de daha oturaklı bir takım gelseydi ilk torbadan gruptan kesin çıkamazlar derdim.Acayip değişik,dengesiz bir gruba düştüler.Kimse Trnava neyin nesi demesin.Adamlar geçen yılın şampiyonu Slovakya'da.Zagrep zaten her sene CL elemelerinde olan bir takım.Sıkıntılı yani bunların grubu.Anderlecht zayıf,içeride kesin yenerler diyeceğim tek takım

Üst Alt