Fenerbahçe'nin Borcu Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dahil bu arada futbolcu maaşları da borç içine dahil ediliyor o yüzden her yerde futbolcu maaşlarının toplamda 40-45 i geçmemesi gerektiğini yazıyorum çünkü döndürülebilecek maaş aralığı bu 3 büyükler için üstü direkt olarak zarar

3.5 milyar tl konsolide oldugunu iddia ettikleri borc var 31 aralik 2018 itibari ile.

2019 da da 800 milyon TL zarar ongoruyorlar. Yani euro artmazsa 31.12.2019 da borclari 4.3 milyar TL olacak demektir. Bu tarihe de zaten 6 aydan az zaman var!!

Var ama az alacakları var mesela bjk nin 200 milyon lira alacağı vardı borcuna karşılık şuan ts ve bizim borcumuz büyükler arasında en az 2 borç miktarı , ts giderlerini kısmakla çok güzel işler yaptı mesela burak onur gibi büyük yükümlülüklerden kurtuldular bir kaç seneye asıl rakibimiz olabilirler

Ben de oyle biliyorum ama emin olmak istedim. Eger oyleyse bence banka borcu olmamasi sartiyla borcun 100 milyon dolarlarda olmasi fazla sorun etmez.
Benim bildiğim şöyle yapıyorlar. 2018 yılının sonuna kadar ödenmesi gereken bedelleri borç olarak sayıyorlar. Yani taahhüt ettin ama sözleşmesi 2020de bitecek, o zaman o kalemi şimdi saymıyorlar.

Lakin problem şuki gelecek yılın sponsorluk gelirlerini 2018 yılı sonu itibarıyle alacak olarak sayıyorlar.

O yüzden bilançolar makyajlanmış oluyor.

Zaten net borç rakamından ziyade kısa ve uzun vadeli borç miktarı önemli.

Fenerin 1.3 milyar kısa vadeli borcu var, bu ciddi faiz yükü bindiriyor her yıl.

Benim bildiğim şöyle yapıyorlar. 2018 yılının sonuna kadar ödenmesi gereken bedelleri borç olarak sayıyorlar. Yani taahhüt ettin ama sözleşmesi 2020de bitecek, o zaman o kalemi şimdi saymıyorlar.

Lakin problem şuki gelecek yılın sponsorluk gelirlerini 2018 yılı sonu itibarıyle alacak olarak sayıyorlar.

O yüzden bilançolar makyajlanmış oluyor.

Zaten net borç rakamından ziyade kısa ve uzun vadeli borç miktarı önemli.

Fenerin 1.3 milyar kısa vadeli borcu var, bu ciddi faiz yükü bindiriyor her yıl.
Tamam, simdi daha net anladim.

Bunlarin borcu katlana katlana gidiyor, arkadas tff demiyormu iyi hos da sen bukadar borcun altindan nasil cikacaksin diye? Haydi tff gectim fenere borc veren kurumlar bankalar yusuf yusuf olmuyormu verdim borcu nasil geri alirim diye?

Bunun sonu belli, devlet borc yapilandirma getirmese, koc ailesi fenere borc verecek, bunlar da ödeyemeyince ya iflas edin yada feneri bize verin diyecekler.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir 10 sene daha dayansınlar.

Biz sonra alırız onları. b takım olarak kunlanırız alt yapı oyuncularımız için. Ebedi dostuz sonuçta

Sadece faiz yuku bile dehset bir miktar, devlet eliyle dusuk faizle yapilandirma gibi bir sacmalik bunlari ancak kurtariyorsa boku yemis durumdalardir zaten.

Su durumda para eden her seyi satmalari gerekirken yaptiklari seyin dilenmek ve devletten bizi kurtar diye yardim beklemek olmasi ise klasik fenerbahce acinasi durumu.

Bir baska nokta: sike yaptiklarinda hakettikleri gibi kume dusurulselerdi ve aziz yildirim gitseydi su an bizimle basabaslardi. Gerizekali herifler.

Üst Alt