Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu

Cevap: Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu

İyi kura çektiler,bizim haricimizde bir tek onlar kaldı,destekleyeceğiz artık ne yapalım

Bence iyi bir kura değğil. 3. torbadan geleibilecek en sakat takım geldi, Limasol'da çok zor deplasman olur.

rumları yenmeleri lazım her fırsatta faşizm yayan, Türk düşmanarı.

feneri değil Türkler'i yendik diyecekler.Ben kesinlikle fenerin gruptan çıkıp 2. elemede elenmesinden yanayım.

Mönchenladbach geçen yıl Almanya ligini en az gol yiyen 3. takım olarak tamamladı.

Fener'in grubu çok kolay diyenler, futbolu sadece seven ama anlamayan kişilerdir.

Marsilya her sekilde Fb'den iyi bir takım ve bu grubun da kağıt üstünde favorisidir.

Gignac , Ayew - Valbuena - Remy , Kabore - Mbia vs cok iyi bir kadroları da var zaten ve Fener'den cok daha oturmuş bir takım.

M'gladbach ise belki Krasic - Sow - Kuyt - Stoch gibi adamlara sahip değil fakat bu gruptaki takım olgusunu en iyi tasıyan takım konumunda.

Arango - M.Hanke - De Camargo - Oscar Wendt vs gibi gayet iyi oyunculara da sahipler, genc ve cok iyi bir kalecileri var.

Fener'in bu gruptaki kaderini tamamen oynayacakları ilk mac cizer bana göre, kendi sahalarında M'gladbach karşısında kazanırlarsa gruptan 2.olarak cıkmak konusunda avantaj yakalayabilirler, eger o macta bir puan kaybı yaşarlarsa bana göre cok zora girer gruptan cıkmaları.

Benim istediğim sey, Kıbrıs takımından 6 puan alarak 3. olarak elenmeleri.

Mönchenladbach geçen yıl Almanya ligini en az gol yiyen 3. takım olarak tamamladı.

Fener'in grubu çok kolay diyenler, futbolu sadece seven ama anlamayan kişilerdir.

Cok kolay diyenler bir mantik cercevesinde soyluyor, Cemiskezek spor gelmeyecekti herhalde Avrupa'da.

Degerlendirme gorecelidir ve nisbi olarak iyi, hatta en kolay gruplardan birine dustuler.

Mutlak ve goreceli arasindaki farki bilmeyenler, futbolu sever mi sevmez mi, anlar mi anlamaz mi

Bilmem ama matematikten pek anlamayanlardir.

kagit uzerinde aslinda baya zor, cunku ilk torbadan marseille, 3. torbadan baan göre wen güclü 2-3 takimdan gladbachi cekmisler.

rumlarda cok tehlikeli

ama fener finale kadar gitsin bile istiyorum, ne olur adam gibi oynayip, puan toplasinlar, cok amma cok ihtiacimiz var.

Ulkemize puan kazandirmalari disinda hicbir sekilde eziklerin gurubu maclari beni zirnik ilgilendirmiyor..Baskalarin basarisizliklarini umarak basarili gozukmek eziklerin isidir bizim degil...Arkadaslar lutfen seviyemizi koruyup kendi gurubumuz ve maclarimiza odaklanalim..

Biri gider videoton'a gol atamaz.

Biri gider 3-1 lik avantajla gittiği macı kaybeder.

Bunlar yuzunden şikecilerin aldığı puana sevineceğiz.

Cok kolay diyenler bir mantik cercevesinde soyluyor, Cemiskezek spor gelmeyecekti herhalde Avrupa'da.

Degerlendirme gorecelidir ve nisbi olarak iyi, hatta en kolay gruplardan birine dustuler.

Mutlak ve goreceli arasindaki farki bilmeyenler, futbolu sever mi sevmez mi, anlar mi anlamaz mi

Bilmem ama matematikten pek anlamayanlardir.

nasıl en kolaylardan biri renkdaş anlamadım. 1.torbadan çıkan takıma değilde 3ve4'ten gelenlere bakmak lazım. 1. torbadan belki en güçlü takım gelmemiş olabilir ama marsilya şuanki durumuyla fener'den iyidir. 3.torbadan da gelebilecek en güçlü 3 takımdan 1'ini çektiler. 4'ten en güçlüsü anzhi'ydi. anzhi haricinde diğerleri kolay rakipti. ama rum kesiminin takımını çektiler. kolay deplasman olmayacak. kesin olaylar çıkar, yani çantada keklik olan diğer rakipler varken deplasmanda puan kaybedebilecekleri bir rakip çektiler. bence hiçte kolay değil kuraları.

fikstür de bence kolay değil. hazır olmayan, oturmamış olan kadrolarıyla ilk maçta evlerinde mönchenladbach'la karşılaşacaklar. bu maçta puan kaybederlerse durumları kötü olur. bunun haricinde kocaman faktörü var onu saymıyorum bile.

Üst Alt