Fenerbahçe'nin Rakibi Spartak Moskova Oldu


Cevap: Fenerbahçe'nin Muhtemel RakipleriKiev eski gücünde mi o da var ama?Takip edenler bilir.Spartak Moskova veya Braga Fener'i eleyebilir bence.Belki bir ihtimal de Kopenhag zorluk çıkarır.Diğerleri ise bir varlık gösteremez.
 
Cevap: Fenerbahçe'nin Muhtemel RakipleriMoskova gelsin şl şansları yok.Serbaşı tüm takımlar vaslui maçında ki fenerle eşleşmek istiyordur.Şu an 2. torbanın en vasat takımı fener.Ama fener kimle eşleşir diyorsanız, aklınızdan bi takım tutun şu en güçsüzü diye, işte fener onu seçecek.
 
Cevap: Fenerbahçe'nin Muhtemel RakipleriS.moscova ve d.kiev feneri eler diğerlerini bana göre ezikler eler...Keşke şerefsiz c.brugge kopenhagı eleseydi ozaman taş gibi takımlar vardı...
 
Cevap: Fenerbahçe'nin Muhtemel RakipleriSansa bak arkadas, Kopenhag 2-1'dan cevirmeseydi Fenerbahce naneyi yiyecekti. Udinese, Lille, Malaga, Gladbach ve Brugge muhtemel rakiplerdi. Simdi ise daha kolay rakiplerle eslestiler.Dua edelim de Dinamo Kiev veya Spartak Moskova ile eslessinler, Braga veya Panathinaikos gelirse gecerler. 
Cevap: Fenerbahçe'nin Muhtemel RakipleriKiev Feyenoord'a bile cok zorlandilar, oynadiklari oyunu begenmedim.

Feyenoord'un sansi olsa farka giderlerdi.

Forvetleri Idaye Brown cok cok iyi. :D
 
Üst Alt