Fenerbahçe'nin Rakibi Spartak Moskova Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Rakibi Spartak Moskova Oldu

Cevap: Fenerbahçe'nin Muhtemel Rakipleri

10 milyonluk takimi zar zor yendiler. üstelik rakip takim en iyi oyuncularini satmisken. fener kadiköyde berabere oynarsa veya 1-0 yenerse turu gecemez

Açıkçası rakipler arasında çokta büyük farklar yok. Yani şanslı kura yada kötü kura noktasında değil Fener. Bana göre Fener hangi takım çıkarsa çıksın çok ama çok zorlanır. Ve sadece futbol şansıyle rakibini eleyebilir. Çok net !

Sansa bak arkadas, Kopenhag 2-1'dan cevirmeseydi Fenerbahce naneyi yiyecekti. Udinese, Lille, Malaga, Gladbach ve Brugge muhtemel rakiplerdi. Simdi ise daha kolay rakiplerle eslestiler.

Dua edelim de Dinamo Kiev veya Spartak Moskova ile eslessinler, Braga veya Panathinaikos gelirse gecerler.

Bana göre seri başı olsaydı da Dinamo Kiev yada Spartak Moskova'dan çokta üstün takım yokmuş ve orda Brugge gibi bir takımda varmış. Bence Fener bu orta sahasıyla herhangi bir takıma dahi elenebilir.

Açıkçası rakipler arasında çokta büyük farklar yok. Yani şanslı kura yada kötü kura noktasında değil Fener. Bana göre Fener hangi takım çıkarsa çıksın çok ama çok zorlanır. Ve sadece futbol şansıyle rakibini eleyebilir. Çok net !

Futbol şansı denince akla gelen ilk takımdır Fenerbahçe

Ancak Uefa bir şekide feneri şampiyonlar ligine almayacak!

fener burda ki takımları eler yada kiev sparta dışındakileri eler diyenler kusura bakmasın futboldan anlamıyor.10 yıl önce kurulmuş vaslui penaltıyı atsa bugün fener büyük ihtimalle elenecekti.1-2 olana kadar ilk 10 dk hariç vaslui fenere baya baskı kurdu.fenerin gruplara kalma ihtimali yok.Hakem kansızlık yapmazsa hep beraber pazar günü işin gerçek güzünü göreceğiz rahat olun siz.

kiev moskova braga bunları öttürür diğerlerine karşı daha avantajlı gibi hele panayı çekerlerse çıkarlar sanki

Üst Alt