Fenerbahçe'nin Toplam Borcu Açıklandı: 4 Milyar 719 Milyon TL! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Toplam Borcu Açıklandı: 4 Milyar 719 Milyon TL!

Bugün düzenlenen Yüksek Divan Kurulu toplantısında Fenerbahçe Kulübü'nün borcu 4 milyar 719 milyon TL olarak açıklandı.

Salgın nedeniyle kulübün işleyişinin derinden sarsıldığını vurgulayan Küçük, şunları kaydetti:

"Başkanımız ve yönetimimiz bu dönemde ellerinden gelen en üstün gayreti sarf ederek kulübümüzü yönetmeye devam ettiler. Kulüp başkanımız ve yöneticilerimiz tüm imkanlarıyla faaliyetlerini sürdürmüşlerdir. Kulübümüz büyümeye devam ediyor. Üye sayımızda artış var. Fenerbahçe Kulübü, Türkiye'de en büyük sivil toplum örgütüdür. Böyle bir kulübü yönetmek kolay değildir. 2018 yılında görevine başlayan Ali Koç ve onun yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Geçen yaklaşık 2,5 senelik mesailerinde kulübümüzü başarıya götürdüklerini, mali yönden kulübü rahatlatmak için ciddi mesai sarf ettiklerini görüyorum ve tebrik ediyorum."

* * *

Bence bunların borcu daha fazladır.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Guzel guldum. Zamaninda Ali Koc'un agzindan borclarini duyduktan sonra bunlar bir donem neredeyse 100 milyon Euro maas odediler. Nasil o seviyede tutmuslar borclari bir aciklasinlar.
Bunlarin borcu 1 milyar Dolar'in altinda nasil olur hakikaten bilmiyorum.
Biraz mantikli bakmak lazim.
Gelirleri ile borclarinin faizini bile odeyemez bunlar. Insanlarla dalga geciyorlar.

en içten dileklerimle daha da beter borç batağına saplanmalarını,bir an önce batmalarını ve bu kanser hücresi olan febenin vefa gibi geçmişte kalan bir kulüp olmasını diler ve her kulvarda rezil rüsva olmalarını temenni ederim.FAA

Bu sene bunların son şansı diyordum artık bence hiçbir şansları kalmadı.. Çünkü lig şampiyonu şampiyonlar ligine ön elemeden katılacak.. Direk katılım hakkı yok ve bunlar fenerasyonla şampiyon bile olsalar ön elemeyi geçecek çap bunlarda yok.. Ali Koç servetini eritiyor sadece adını kurtarabilmek için ve o gidip sponsorları çektiği dakika bunlar iflasını 2-3 seneye açıklar diye tahmin ediyorum..

Bu seneki maaslari 186 milyon, seneye 321 milyon. Tabi Mesut dahil degil, bir de vergisi, primleri vs vs
Bu sene kesinlikle sampiyon olmamalilar.

Olsalar ne olacak hocam? şampiyon olunca 100 milyon euro girmiyor kasaya en iyi biz biliyoruz. Çözüm şampiyonluk değil maalesef en yakın örneği biziz az uzak örneği ise Beşiktaş.

Şampiyon oluyorsun kasaya 25-30 milyon euro giriyor ama oyuncu maaş giderlerin 60 milyon euro, ne anladım o işten?

Üst Alt