Fenerbahçe'ye 2 maç ceza - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç ceza

Cevap: Fenerbahçe'ye 2 maç ceza

Maçın oynanması engelleniyor ve sadece 2 maç. Bunun cezası normal koşullarda en az 10 maç.Saçmalığa bak

maç bitiminde de fenerbahçe durmuyor. şampiyon olmuşcasına bir eğlence başlıyor. daha önceden bir hafta saracoğlunda beslenen hindi sahaya getiriliyor, sahaya inen amigolar taraftarlara mikrofonla küfür ettiriyor. bu sırada sahada ışıklar tamamen kapalıyken `sarı-kırmızılıların bulunduğu tribünlere projektörler çevriliyor` küfür ve taş yağmuru altında galatasaraylılara saatlerce işkence ediliyor. tüm bu şov fenerbahçe televizyonu tarafından da canlı yayınlanıyor.

oha bu gerçek mi

Febe maçında sahaya dalıp Volkanı Luganoyu Emre yi bi güzel pataklayalım.Cezamız 2 maç olur ama Volkanı Luganoyu Emre yi tokatlamak paha biçilemez

Cevap: Sahaya atlamadan dolayi 2 mac ceza yiyen takimin taraftarlarindan tepki

Angutar :lol:

Kendinizin yaptıgı angutluga bakın sonra bize laf atın

[video=youtube;391obfDs-9A]https://www.youtube.com/watch?v=391obfDs-9A[/video]

0:59 da bi taraftar görevliye vuruyor.Orda ben olsam varya orda onun ... :asd::asd:.alırdım sehpayı felan dalardım valla :melek:

aha şimdi çözdüm bunlar mesale yaktıkları için ceza aldklarını zannedyorlar sanırsam

işte bunların adaleti bu kadar. maç yarıda kalıp iptal olmadı, hakemler, futbolcular, haberciler zarar görmediler zaten. 2 maç ceza çok bile bunlara. şimdi itiraz da eder onu 1 maça düşürürlerse hiç şaşırmayalım. gs sözlükte bir yazar güzel söylemiş pfdk - galatasaray sözlük

Fenerbahceye tesvik primi diye degissin bence baslik.

Kasmayin girin sahaya der gibi ceza.

Boş verin yahu,düşsünler de isterlerse Bank Asya'ya bile +20 puanla başlasınlar :D

Üst Alt