Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!


FLAŞ! İşte derbinin faturası

SON DAKİKA! Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan olaylı derbi maçın dosyasını karara bağladı.
Fenerbahçe Kulübü'ne, sahaya atılan yabancı maddeler ve yardımcı hakem Tarık Ongun’un başından yaralanması nedeniyle iki maç seyircisiz oynama cezası verildi.Roberto Carlos'a yumruk attığı gerekçesiyle Galatasaraylı Keita ve Fenerbahçe'ye 3'er maç ceza verildi.Fenerbahçe Kulübü, Bilica'ya verilen üç maçlık ceza için Tahkim Kurulu'na gidecek.

29.10.2009

Kaynak : Sporx.com
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezSaha kapatma çok az olmuş. Malesef şu gerçek var. fb kollanıyor her halikarda itiraz ederler.

1 maç seyircisiz olur. Bilica'da 1 maça iner.her zaman ki numaralar. Eğer cezalar düşerse demek ki hakemlere saldırmak serbest.Bünyamin ve tetikçileri kaç maç ceza alacak merak ediyorum.Bünyamin. G.Antep maçında Arda'ya yaptığı hatali hareket sonrası medya da her yerde eleştirilmişti. Acısını fb maçında çıkardı!!
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezBilicaya iyi olmuş ama 2 maç kapama azdı en az 3 olmalıydı
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezBaroni nerde.. :eek:Umarım o 2 maçıda 1 e indirmezler..
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezKeitanin cezasi normal, zaten direk kirmizi en az 2 mac. eziklerede 2 mac iyi olmus ben 1 mac cikar diye tahmin etmistim.
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezKeita,Bucaspor maçında olmadığı için Sivasspor ve Diyarbakırspor maçlarından sonra dönecek yanılmıyorsam.
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez2 maç iyi olmuş. O kadar küfür ve yabancı madde için 1 maç az olurdu...Yanlız rövanş maçından korkuyorum. Zira biz daha fazlasını yapacak kadar doluyuz...
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezdirekt kirmizi 1 mac ceza olmuyor mu ?
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez2 maç iyi olmuş. O kadar küfür ve yabancı madde için 1 maç az olurdu...Yanlız rövanş maçından korkuyorum. Zira biz daha fazlasını yapacak kadar doluyuz...heryerde bunu soyluyorum acisini federasyon bizden cikarmak icin sahin gibi olacak o macta

sakin olmak sart
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez2 maç iyi olmuş. O kadar küfür ve yabancı madde için 1 maç az olurdu...Yanlız rövanş maçından korkuyorum. Zira biz daha fazlasını yapacak kadar doluyuz...1 maç aldılar abi. Göz boyamak için 2 verdik gibi gözüktüler. Çünkü 1 maçı zaten Ankaraspor maçı ile oynamayarak doldurmuş olacaklar. İtiraz ile de 1 maçı indirirler. Değişen bişey olmadı yani.
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezBilica değil de Lugano 3 maç alsaydı daha iyiydi Bilica'nın olmaması fbnin lehine ama yerine Önder oynar yani değişen bir şey yok Keita'nın cezası normal fbnin cezası da 1e inmezse şükredelim
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezacaba ankara maci ne olacak

heralde onu sayma gibi sacmalik yapmazlar
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezeger 1 tanesi ankara macinda gidiyorsa.....yemin ediyorum ceksin takimi ligden baskan

boyle sacmalik olmaz
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezBu angutlar ne diye kuduruyor anlamıyorum 2 maç azdı bence
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezBu karar Federasyon'un hakemine ne kadar sahip çıktığının kanıtıdır. Hakemler bu karara tepki göstermelidir. Yoksa daha çok kafaları yarılır.Türk hakeminin kafasını yarmak = 2 maç seyircisiz oynama cezası.İyiymiş.
 
Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cezKeita 3 maç :D Carlos çok masumdu Allah topunuzun belasını versin utanmasınız sezonu kapattırırdınız.
 
Üst Alt