Fenerbahçe'ye "Şikeci" Diyen Yandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye "Şikeci" Diyen Yandı

Cevap: Fenerbahçe'ye "Şikeci" Diyen Yandı

"ŞİKErim fenerbahçe'yi" dersek duble mi ceza alıyoruz şimdi. Hem küfürden hem şike lafından :)

Şikeci takıma başka ne diyelim.:eek:

Olsun bizim taraftarlarımızın hayal gücü bayağı geniş bulurlar yine güzel bir tezahürat.:D

Umarım küfürsüz olur kulübümüz ceza almaz.

UEFA şikeci dedi ama :) sıkıyorsa onlara da ceza verin bütün Avrupa match fixer fenerbahçe diyor

her takım bi kere bağırsa bir sezonda iki kere eder kimseyede ceza veremezler.

Cevap: Fenerbahçe'ye 'şikeci' diyen yandı

Sahada bağırmasak da olur, her türlü dost muhabbetinde sonsuza dek yüzlerine vuracağız bu bize yeter ;) Onu da engellesene MAA

Can Yücel üstadın bir lafı vardır.

''Bu memlekette döte döt denir.''

Şike ve teşviğin alfabesini baştan yazanlara da buluruz birşeyler.

Sansürün tıkadığı ağızlar oldukça, demokrasi naralarını siyaset yalanında atar devlet büyüklerimiz nasıl olsa.

Not.argo yada küfür kullanma amacım yoktur.Editlenme ihtimaline karşı,aynı anlam verecek şekilde kelimeyi değiştirdim :)

Yahu hemen kabul etmişsiniz bile o zaman başka türlü deriz falan diyorsunuz,yalan haber.Böyle birşey yapılması imkansız.

H2O=Su demek de yasaklansın o zaman.Şike suçundan onlarca kişi içeride tutuklu duruyor,birde fener şike yaptı diyene ceza olacakmışmış.Oldu canım.

Ben bunun mantığını kavrayamadım ? "Şikeci" demek küfür etmekle eş anlama mı geliyor ? Bana saçma geldi...

tarihinde şikeleri var

şikeci fenerbahçe

ne mutlu sana şikeci diyene

şikeci fenerbahçe

şerefsiz olmak, şerefsize şerefsiz demekten daha kazançlı daha yasal oldu ülkemizde.

Komedi.. Zaten PFDK bize her hafta ceza verecek yer ariyor. Bu bahaneleri olur.

kişiler kulüpleri bağlamaz :D seyirciler de sonuçta kişi kategorisine girer

İşe bak be gözünü sevdiğimin ülkesinde, sen şike yap onca kişinin hakkına tecavüz et, aylardır bi de üste çıkmaya çalış hiçbir şey yapılmasın hatta korun, sen kral çıplak deyince bassınlar cezayı.

Unutmadan ekleyeyim dedim: ŞİKECİ FENERBAHÇE!

Arkadaşlar Ceza almayız zaten 1 maç bağırcaz 3 maç daha hakkımız doğar onları da Sivas ve BJK ye kullanırız =)

kısaca hiçbir takımı etkilemez. ŞİKECİ Fener diye doya doya bağırınn..

Üst Alt