Fenerbahçe'ye "Şikeci" Diyen Yandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye "Şikeci" Diyen Yandı

Türk futbolunu sarsan şike soruşturmasının yankılarının tribünlere yayılmaması için çalışmalar başladı

11:03 | 05 Eylül 2011

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, bu konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu ile görüştü. Koç, yetkililerle yaptığı görüşmede, “Malum bulunduğumuz durum ortada. Sezon içerisinde stadyumlarda taraftarların, “Şikeci” şu takım, bu takım diye tezahüratları olabilir. Bu da takımı ve kulüp yöneticilerini bir hayli rahatsız eder. Bu konuda bir önlem almanızı önemle rica ederim” diye talepte bulunduğu öğrenildi.

TFF’nin de, “Sayın Koç, bu konuda çalışmamız yapılmıştır. Şikeyi içeren her türlü tezahürat küfür olarak sayılacak. Küfüre yapılan uygulanan cezai yaptırımlar işleme konulacak” diye yanıt verdiği bildirildi.

4 kez üst üste küfürden uyarı alan kulübe 1 maç seyircisiz oynama cezası veriliyor...

Milliyet.

Cevap: Fenerbahçe'ye 'şikeci' diyen yandı

Sirkeci felan birşeyler bulur yinede onlara şikeci olduklarını hatırlatır taraftarlar.

Çok garip, MAA yakında stada girenlerin ağızını da bantlayacak herhalde.. yasaklar delinmek içindir:))

millet şike yapınca bişe yok biz bağırınca auuuwwwwwww(bu espriyi ilk ben yapayım dedim şimdi konuya dönebiliriz)

Cevap: Fenerbahçe'ye "Şikeci" Diyen Yandı

maçlarda fener aleyhine hata yapan hakemlerede ceza verilmeli ve yönetmeliğe bu konmalı, duy beni TFF

Yakındır en iyi şike yapan ödülü verilecek.

Tarları ektiğinizde ne çıkar ?

Büyüklere mama satılır sözü ne hatırlatıyor ve hangi büyüğümüze aittir?

SUSTURAMASSIN ..!

Oldu olacak sıkı yönetim ilan edin. Biz buluruz bir yolunu merak etme MALi.

Şerbetçiler deriz onlar anlar..:D

Öyle bi haldeler ki :) biz ne desek onlar şikeye yoracak ve sonuçta aynı yere varıcaz :D

Üst Alt