Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Cevap: Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Siyasi bir amaç olduğu aşikar. Kimse gelip bana yanlışlık oldu demesin. Oradaki sarı lacivert formayla dolaşan futbolcu ve taraftarlar bizim ülkemizi temsil ediyor, ne kadar da sevmesek onları sonuçta Fenerbahçe'nin yanında Türkiye de anılıyor. Çok büyük bir terbiyesizlik yapıldı, dilerim Fenerliler rövanşta gerekli cevabı verir!

Türkçe anonsu yapan adam fenerin türk takımı oldunu bilmicek? GÜLERİM BUNA!!!!!!!!!!!!!!!

İnşallah Fener-GS finali olur

Daha siz dalga geçin Fener'le.Unutmayın Türk'ün Türkten başka dostu yok.Alın şuna bakın birde:

e9in-1.jpg

Siz bu adamların kazanmasını istiyorsunuz işte.İnşallah Fener-Galatasaray finali olurda kapağı takarız bunlara.

.

Maçı izlerken fenerin yediği gollerde acayip sevinmiştim. Tabi spiker özer hurmacının çıktıktan sonra ıslıklanması olayını özere değil de anonsçuya olduğunu ve fener taraftarlarının yunan iması verdiğini söyleyince fenerbahçenin atacağı bir gole fazla üzülmeyeceğim ama kaybederse de o eski sevincimi yitireceğim hissi uyandı. Sonuçta fener de olsa oraya giderken Türk takımı diye gidiyor. Dün hem bizim maçta hem de fenerin maçında provakasyonlar vardı. Avrupanın medeniyetini her zaman tartışmışımdır. Bizi sevmiyorlar hatta nefret ediyorlar.Ancak benim maçtan önce dediğim iki şey vardı fenerbahçe için sanki adamlar burayı okumuşlar da o yüzden bu anonsu yapmışlar

bknz: Papazın çayırı statı

bknz: Fener rum patriği

Bu benzetmeyi ben gırgırına yaparım ama elin fransası yapamaz. O yüzden feneri bile lille karşısında tutma ihtimalim var. Çok kızdım gerçekten. bu avrupa adam olmaz

Marifet. Bravo ! Bütün Türklere geliyor laf sen gidip arkadaşlarınla dalga geçmişsin. Bravo !

Benim için fb nin yunan takımından farkı yok.Tüm Türk lere gelen laf ta yok ,olsa diplomatik sorun çıkardı büyük ihtimalle.Çıkmadığına göre sakin olabilirsin.Öyle çıkışmayaya hakkın yok.Hepimiz bu Vatan ın bekçileriyiz ölümüne.

Hatta şimdi daha da kızdım Lille maçında Fenevi tutucam ulan :D

Benim için fb nin yunan takımından farkı yok.Tüm Türk lere gelen laf ta yok ,olsa diplomatik sorun çıkardı büyük ihtimalle.Çıkmadığına göre sakin olabilirsin.Öyle çıkışmayaya hakkın yok.Hepimiz bu Vatan ın bekçileriyiz ölümüne.

Yıllarca, bizim çıktığımız Avrupa maçlarında İstanbul temsilcisi değil, Constantinopolis temsilcisi olarak lanse edilmemiz de sorun değildi zaten..

Farkında değilsin sanırım. Orada ima edilen Fenerbahçe değil. Anonsta ne denildi? "Yunanistan'dan gelen dostlarımız ...." Buradaki mana ne biliyor musun? Türkiye sizin değil, bizanslıların yani yunanlıların. Ben bu manayı çıkardım ve maç esnasında çok kızdım.

Allahın izniyle fenev turu geçicek :)

Nasıl olursa liverpool elicek bunları, bari bu şeref yoksunlarını eleme gururunu versinler bize

Farkında değilsin sanırım. Orada ima edilen Fenerbahçe değil. Anonsta ne denildi? "Yunanistan'dan gelen dostlarımız ...." Buradaki mana ne biliyor musun? Türkiye sizin değil, bizanslıların yani yunanlıların. Ben bu manayı çıkardım ve maç esnasında çok kızdım.

:2_thumbs_up_-_anima Megalo İdea dedikleri zırva

Futboldan anlamayan ve bilinçsiz bir tercümanın yanlışı.Abartmaya yada olayı başka yönlere çekmeye gerek yok...

Kulaktan dolma bilgilerle Türklere karşı hiç hoş olmayan şeyler söylüyorlar. Bu sadece maçta asılan pankartla ilgili değil.

Lan güiza adam gibi oyna kazmalık yapma bulduğunu at bak fenevi tutacaz burda bi sürü insan

Üst Alt