Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Lille ile F.Bahçe arasında oynanan ve ev sahibi takımın 2-1 üstünlüğü ile sona eren UEFA Avrupa Ligi 2. tur ilk maçında Türkçe yapılan anons krize neden oldu..

Zaten mücadeleden önce basın toplantısında yapılan basit tercüman hataları gazetecileri bir hayli zorlamıştı ki, bu kez de Türkçe olarak yapılan centilmenlik anonsu, tansiyonun artmasına neden oldu. Çünkü Lille tarafından görevlendirilen tercümanın, “Yunanistan’dan gelen taraftarlar hoşgeldiniz” demesi ile birlikte taraftarlarımızın bulunduğu tribün, “Türkiye, Türkiye” şeklinde tempo tutarak tepkilerini dile getirdi.

Kaynak:UEFA KUPASI | F.Bahçe'yi Yunan takımı sandılar

Cevap: Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Bu fransızlar tam provakatör. fener Türk takımı oldunu sanki bilmiyolar.

Fanatizm gözü ile baktığını düşünüyorum ve tartışmak istemiyorum :rolleyes:

Fanatizm değil ama milliyetçilik bir konuda değil.:)

Takımlar ülkelerini tanıtırlar.Avrupa da veya başka bir kıtada oynuyorsan bi nevi ülkeninde reklamını yaparsın ülken senin reklamını yapıp tanıtmaz.Bu o takımın ismiyle ilgilidir.Biz UEFA yı alıp Çin de çinlilere Türk bayrakları açtırdıkmı?:)

Bu karşı takım bırakın ülkeyi tanıtmayı kendilerini bile tanıtamamışlar.

Neyse konunun tadı kaçtı kolay gelsin

Türk bayrağını tanımamazlık veya saygısızlık yok sadece isim olarak tanınmamışlığın sonucudur.Başka bir boyuta çekmeye gerek yok.

Yapma ya ! İsim tanımamazlığıymış. Öyle saçma şey dünyada nerede görülmüş. Bariz Türk Bayrağına, Türk Cumhuriyetine hakaret bu. Kura çekilirken görmüyorlar mı Türk takımı diye? Saçma sapan şeyleri alay konusu yapıyorsunuz. Böyle birşeyle dalga geçecek ne buldunuz anlamıyorum.

Fanatizm değil ama milliyetçilik bir konuda değil.:)

Takımlar ülkelerini tanıtırlar.Avrupa da veya başka bir kıtada oynuyorsan bi nevi ülkeninde reklamını yaparsın ülken senin reklamını yapıp tanıtmaz.Bu o takımın ismiyle ilgilidir.Biz UEFA yı alıp Çin de çinlilere Türk bayrakları açtırdıkmı?:)

Bu karşı takım bırakın ülkeyi tanıtmayı kendilerini bile tanıtamamışlar.

Neyse konunun tadı kaçtı kolay gelsin

Futbolu biraz takip eden fenerin Türk takımı oldunu bilir. Bırak feneri Kayseri yi Bursa yıda bilir. Bide bu takım senin Uefa daki rakibin. Bu kesinlikle kasıtlı yapılmıştır...

Yapma ya ! İsim tanımamazlığıymış. Öyle saçma şey dünyada nerede görülmüş. Bariz Türk Bayrağına, Türk Cumhuriyetine hakaret bu. Kura çekilirken görmüyorlar mı Türk takımı diye? Saçma sapan şeyleri alay konusu yapıyorsunuz. Böyle birşeyle dalga geçecek ne buldunuz anlamıyorum.

Sakin ol Moderotör bey :rolleyes:

Ben karşı takımla alay ederim arkadaşlarıma takılırım hatta bir sürü dalga geçtim deli ettim bugün yunan takımı taraftarını celallen me:eek:

Gülecek bi şey yok.. Düpedüz Türkiye'ye karşı yapılan bir ayıp... Ne yalan söyleyim o anonsu duyduktan sonra, Fenerin kazanmasını istedim

Fenerbahçe ile ilgisi yok; herşey diplomatik sıkıntı oluyor. Bunu da yapsınlar.

Daha siz dalga geçin Fener'le.Unutmayın Türk'ün Türkten başka dostu yok.Alın şuna bakın birde:

e9in-1.jpg

Siz bu adamların kazanmasını istiyorsunuz işte.İnşallah Fener-Galatasaray finali olurda kapağı takarız bunlara.

Üst Alt