Fener'de Gündem Scott Parker - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fener'de Gündem Scott Parker

Cevap: Fener'de Gündem Scott Parker

Scott parker- Mark noble- Jack collison- Thomas hitzlsperger. İngiltere'de küme düşen takımın orta sahasına bakın lan vay amuagooo diyesi geliyo insanın. Bu adamların alayı banko oynar la bizde:eek:

Parker şişirilmiş bir adam eğer benim bildiğim Parker'sa.30 yaşında değilmi bu adam? Geçen yıl Ömer Erdoğan yılın savunması seçilmişti ama nasıl bir savunmacı olduğunu herkes biliyordu Parker'da o tip bir adam İngiltere dışında söner.

Parker şişirilmiş bir adam eğer benim bildiğim Parker'sa.30 yaşında değilmi bu adam? Geçen yıl Ömer Erdoğan yılın savunması seçilmişti ama nasıl bir savunmacı olduğunu herkes biliyordu Parker'da o tip bir adam İngiltere dışında söner.

İngiltere'de böylesine performans gösteren bir adam başka hiç bir yerde düşmez.

Tabii futboldan soğuyabilir başka liglerde o ayrı.

İngiltere'de süper oynayan adam İngiltere dışında bi ligde mi sönecek iyimiş:D Parker müthiş adam bi yere gidecek ama bakalım Championship'te falan oynamaz orası kesin.

Parker öyle aman aman bir futbolcu degil, kendinizi kandirmayin. Hem 30 yasina kadar neredeydi bu herif ?

İngiltere'de yılın futbolcusu seçildi adam

İngiltere milli takımına yeniden çağrıldı

Neyse tartısmaya gerek yok İngiltere West Ham taraftarlarınca efsane olmus herkezin saygı duydugu bir isim Tottenham'a gidecek büyük ihtimal İngiltere dısında bir takıma gidecegini sanmıyorum

Çü be çüş. Adam PREMİER LİGDE yılın oyuncusu seçildi beyler, premier lig diyoruz Spor toto bilmem ne ligi değil. Evet aman aman bi adam gelirse de öper atar ortalığı. Sık sakatlık geçirmese milli takımda Barry hanzosunun falan ismi okunmaz Parker'ın yanında.

Ingiltere'de yilin futbolcusunu seçen kisiler arasinda ben yoksam ben yilin futbolcusu seçilen o futbolcuya yilin futbolcusu demem.

Saygilar

Üst Alt