Fenere Af mı geliyor ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenere Af mı geliyor ?

Cevap: Fenere Af mı geliyor ?

bu yeni spor bakani zaten saglam bir pabuc degil, zamaninda twitter üzeri galatasaray'a yaptigi hakaretleri unutmadik.

Bence herkez UEFA karismayacak diye rahatladi yine. Iyi güzel. Ama siyaset bu isin icine giriyor, UEFA zaten hazir bekliyor, siyaset bir el atsin görecegiz.

Bu arada Galatasaray yönetimi bu islere dahil olacaksa gözümden düzer. Herseye okay okay demeye basliyorlar, illegal bir PlayOFF yapilmis sirf Fenerbacheye yarasin diye, ama kimse tepki koymamis. Fenerbahce men oldum diye CAS gidiyorsa o zaman bizde bu PlayOFF yüzünden mahkemlere gidebilirdik. Cünkü PlayOFF illegal.

MAA de bir zahmet artik ceksin arabasini gitsin. O adam Fenerbahce usagi ve son zamanlarda olanlarin hepsi sov.

Adam gibi cezalarini bile cekmesini bilmiyorlar.

ulan sensin bir

iki konuşmayı bilmiyorsan konuşma en azından adam sanılırsın

benim milli formamı taşıyan adam şike yapmamalı

gidip maa ve emre dahil şikecilerin hespine ana avrat küfredecem sırf senin gibiler için

Yanlış yoldasın, şike yaptığı şüpheli olan adam zaten giyemez milli formayı, şikeciler tutuklu.

Emreyi sevmeyebilirsin ben de günahım kadar sevmem, fakat bu yüzden de sahada benim ülkem için ter akıtan kimseden desteğimi çekmem.

Ayrıca bu takım fantizmi de sinir bozmaya başladı, antudan çıkıyor boyle adamlar, millitakımı sallıyorlar beş para etmez kulüpleri için.

Şunu hiçbirzaman unutma: Milli takım > Galatasaray, Bjk, Fb vesaire. Hem de kat kat.

valla kimse kusura bakmasın GS benim için milli takımdan önce gelir sakat adamlarımızı aldılar 6 ay oynatamadık dalga konusu olduk

Olamaz. Bakan buna karışırsa FİFA borusunu öttürür. O zaman TFF nin özerkliği ne anlama geliyor. Saçmalık

Yalandır bu haber

valla kimse kusura bakmasın GS benim için milli takımdan önce gelir sakat adamlarımızı aldılar 6 ay oynatamadık dalga konusu olduk

Cehalet içerisindesin. İsterse 11 adam alsın sakatlasın ne olur? Yabancılara karşı mücadele ederken sakatlanıyor. Yabancıları daha mı çok seviyorsun kendi ülkenin diğer takımını destekleyen insanlarından. Ozaman türküm deme.

Cehalet içerisindesin. İsterse 11 adam alsın sakatlasın ne olur? Yabancılara karşı mücadele ederken sakatlanıyor. Yabancıları daha mı çok seviyorsun kendi ülkenin diğer takımını destekleyen insanlarından. Ozaman türküm deme.

doğru ben cehalet içerisindeyim sakatlıktan yeni çıkan adamları alıp tekrar sakatlayıp gönderiyolardı form tutmadan

doğru ben cehalet içerisindeyim sakatlıktan yeni çıkan adamları alıp tekrar sakatlayıp gönderiyolardı form tutmadan

Söylediğin şey doğru olmadığı için demedim onu. Doğru, arda milli takımda sakatlandı, tam iyileşti, alınıp tekrar sakatlandı. Bunlar olabilir, futbol, şansızlık tamamen.

Benim bahsettiğim olay bambaşka, senin için Galatasaray'ın kendi ülkenin diğer takımlarına karşı verdiği mücadele, neden milli takımın yabancı ülkelere karşı verdiği mücadeleden daha önemli? Sorun burda.

Bir Fenerbahçeli Fenerbahçe'yi Türkiyeden üstün görüp, fenerbahçe cumhuriyeti, vesaire gibi ezik laflar söylediğinde nekadar salak geliyo kulağa dimi. Bu dediğinin ne farkı var bundan. Aynı kapıya çıkıyor. Kendi ülkesinin milli takımını desteklemeyi bilmeyen, kulübünü de desteklemeyi bilmez. Önce ülke.

Sadece şunu söyleyim. Bugün fener af edilirse yarın bir başka büyük takım şike yapar ve bakın feneri affettiniz bizide affedin der. O zaman ne olacak. Kusura kimse bakmasın, cezası neyse çekmeli. Bu teklifin " İlk kez hırsızlıktan yakalana birini sen bunu ilk defa yaptın seni affedelim demekten farkı yok. O zaman bu kişi tekrar hırsızlık yapar. nasılsa cezası yok. Ayrıca bundan sonra hiçbir savcı şikenin üzerine gitmez. Boşuna uğraşıyoruz der. İbretlik bir ceza vermezlerse işte o zaman Türk futbolu biter.

Fenerbahçe tek bir şekilde ceza almaz; Eğer bir suçu yoksa.

Eğer suçu yoksa da o soruşturmayı yürüten Savcı, Emniyetteki sorumlular hatta Adalet Bakanı 5 dakika oturmasın o oturdukları koltuklarda.

Patagonya mı kardeşim burası. Muz Cumhuriyeti mi?

herkes cehalet içinde bi siz akıllı ?

adamlar şike yapmış bir takımı düşürmemek için türlü kolpa içersindeler siz kalkıp milli takımdan bahsediyorsunuz

milliyetçiliğimi sorgulamak burdakileri çok çok aşar

MAA benim federasyon başkanım değil

emre benim milli takımımın oyuncusu değil

Cevap: Fenere af

Spor mahkemeleri kurulmalı, şike için 7-8 yıl filandan bahsediliyor, azize için 10 yıl mış. Çok fazla bence bu cezalar.Cezası ömür boyu futboldan men + para cezası, ve küme düşme olmalı.

Sadece şike diyip basit bakılamaz bu olaya ortada haksız kazanılan paralar bu hırsızlık değil de nedir, ayrıca bütün suçlar toplanır üstüne konularak cezası çıkar ortaya. Bir de sorarım size bakkaldan ekmek çaldı da bu cezalar verilmedi nerdeyse süperlig'te 300 milyon dolarlık bir para oynadı. Nitelikli dolandırıcılık kapsamına girer bu olaylar ve Türkiye'de nitelikli dolandırıcılık sucundan alınan cezalar 1-2 sene sanmayın hem ayrıca metriste bulunanlar eğer ceza yerse bu sadece hapis cezası olmayacak yüklü bir şekilde para cezasına da çaptırılacaklar. İşin özüne gelirsek fenere af diye bir şey olamaz futbola siyasetin sokulmamasını bizzat suat kılıç kendisi her zaman söylüyor eğer böyle bir saçma olay olursa uefa bu sefer türk futbolunun helvasını dağıtır.

Yaralanan kamu vicdanına son darbeyi vurup öldürücekler gibi duruyor. Bu kepazelikte payı olan herkesi Allah'ından bulsun başka birşey demiyorum...

hyurekli haluk yurekli

Cuma gunu bakan(spor) super lig kulup baskanlari ile bulusacak. Saat 14 evsahibi bakan. Neden acaba?

Yeni haberi oluyor. Twitterdan neden olduğunuda yazdım.

Fener'in oyuncuları serbest kalmadı buradan zarar etmediler Maa sayesinde. Fener küme düşürülmeyecek zarar etmeyecekler Maa sayesinde.Play off fener için getirilmiş fener de şampiyonluk potasına girsin diye. Fb 5 yıl men cezası almasın diye Uefa ya gönderilmedi.En az 100-200 milyon euro kazançları oldu Maa sayesinde.

Her şey fener içinse biz Maa döneminde nasıl şampiyon olabiliriz ?

Fener'in oyuncuları serbest kalmadı buradan zarar etmediler Maa sayesinde. Fener küme düşürülmeyecek zarar etmeyecekler Maa sayesinde.Play off fener için getirilmiş fener de şampiyonluk potasına girsin diye. Fb 5 yıl men cezası almasın diye Uefa ya gönderilmedi.En az 100-200 milyon euro kazançları oldu Maa sayesinde.

Her şey fener içinse biz Maa döneminde nasıl şampiyon olabiliriz ?

Şike Şike

Not: Küfür kısaltması değildir. Mod arkadaşlar şu iki omzun arasında olan şey harici birşeyle anlamasınlar rica ederim.

Çocuklara derler ya hani,

Aman abisi yapmış bi hata affediver bu seferlik,

Aman başkanlar yapmış fener bi hata affediverelim çocukları

Üst Alt